Audioquest Pearl RJ/E Ethernet

Vysokorychlostní UTP kabel kategorie CAT 7, rychlost 10 Gigabit až na 100 m vodiče

Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: AudioQuest
1 090 Kč 1 290 Kč 1 890 Kč 2 690 Kč 3 790 Kč 5 390 Kč od 1 090 Kč
Kategorie: LAN (RJ-45) kabely
Záruka: 24 měsíců

   Kabel Pearl obsahuje vodiče s tuhým jádrem z mědi s dlouhým zrnem (LGC). Tyto vodiče eliminují zkreslení tvořené vzájemnou interakcí vláken. Použitá měď přináší jasnější a jemnější zvuk než kabely z běžné OFHC mědi, protože obsahuje méně přechodů v rámci materiálu, méně nečistot a zcela jednoznačně podává lepší výkon.

   Pearl má pevnou polyetylenovou izolaci s vysokou hustotou. Jakýkoliv pevný materiál blízko vodiče se ve skutečnosti stává součástí nedokonalého obvodu. Izolace kabelů a desky plošných spojů absorbují energii a způsobují ztráty. Část této energie je uložena a následně uvolněna ve formě zkreslení. Pevná polyetylenová izolace zajišťuje kritickou geometrii párování signálů za minimalizace izolací vyvolaného fázového zpoždění.

   Kabely jsou zakončené pozlacenými niklovými konektory, které jsou 100% stíněnné.

   Kabel, který disponuje vysokorychlostní datovou kapacitou, byl vyvinut tak, aby dovoloval ethernet až 10 Gigabit na vzdálenost až 100 m měděné kabeláže.

   Všechny data kabely jsou směrové. Správný směr záleží na vodičích v každém AudioQuest kabelu. Všechny signální vodiče jsou kontrolovány pro správný směr, který je šipkami na každém kabelu jasně vyznačen.

 

Oficiální stránky výrobce: AudioQuest RJ/E Ethernet Pearl

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatel a hlavní konstruktér AudioQuestu William E. Low, považuje AudioQuest za společnost, která vyvíjí produkty pro zlepšení domácího zážitku z audia a video zábavy. Ať už jde o kabel k reproduktorům, k audio - video komponentům, HDMI nebo k přenosným digitálním audio zařízením. Tato pestrá nabídka AudioQuest poskytuje již dlouhá léta hodnotu a výkon nadšeném spotřebitelům.

Zpět do obchodu