Audioquest Vodka RJ/E Ethernet

CAT 7 kabel UTP, vysokorychlostní internet až 10 Gigabit na 100 m vedení

Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: AudioQuest
12 090 Kč 16 190 Kč 22 890 Kč od 12 090 Kč
Kategorie: LAN (RJ-45) kabely
Záruka: 24 měsíců

   Kabel Vodka obsahuje postříbřené vodiče s tuhým jádrem s 10 % stříbra. Pevné vodiče eliminují interakce mezi vlákny a jitter, běžné zdroje rušení. Pevné postříbřené vodiče jsou perfektní při použití vysokofrekvenčních signálů. Tyto signály právě pro svou vysokofrekvenčnost putují téměř výlučně na povrchu vodiče. Protože je povrch tvořen vysoce čistým stříbrem, výkon je velmi blízko výkonu kabelu z čistého stříbra, ale cena takového kabelu se blíží spíše kabelu měděnému. Jedná se o neuvěřitelně cenově přijatelný způsob výroby velmi kvalitních ethernetových kabelů. Vliv takto postříbřených vodičů je zvláště patrný na zvukových kvalitách kabelu.

   Vodka má pevnou polyetylenovou izolaci s vysokou hustotou. Jakýkoliv pevný materiál v blízkosti vodiče se ve skutečnosti stává součástí nedokonalého obvodu. Izolace kabelů a desky plošných spojů absorbují energii a způsobují ztráty. Část této energie je uložena a následně uvolněna ve formě zkreslení. Pevná polyetylenová izolace zajišťuje kritickou geometrii párování signálů za minimalizace izolací vyvolaného fázového zpoždění.

   Kabely jsou zakončeny precizními, 100 % stíněnými konektory pro ultra-široké pásmo s minimálními ztrátami.

   Kabel, který disponuje vysokorychlostní datovou kapacitou, byl vyvinut tak, aby dovoloval ethernet až 10 Gigabit na vzdálenost až 100 m měděné kabeláže.

   Třívrstvý (karbonový) systém pro rozptýlení vnějších vlivů (NDS) dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů, a tím zabrání ovlivnění zvuku.

   Všechny data kabely jsou směrové. Správný směr záleží na vodičích v každém AudioQuest kabelu. Všechny signální vodiče jsou kontrolovány pro správný směr, který je šipkami na každém kabelu jasně vyznačen.

 

Oficiální stránky výrobce: AudioQuest RJ/E Ethernet Vodka

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatel a hlavní konstruktér AudioQuestu William E. Low, považuje AudioQuest za společnost, která vyvíjí produkty pro zlepšení domácího zážitku z audia a video zábavy. Ať už jde o kabel k reproduktorům, k audio - video komponentům, HDMI nebo k přenosným digitálním audio zařízením. Tato pestrá nabídka AudioQuest poskytuje již dlouhá léta hodnotu a výkon nadšeném spotřebitelům.

Zpět do obchodu