Nordost Blue Heaven ethernet cable

Ethernetový kabel značky Nordost z řady Blue Heaven ze série Leif Series.

Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Nordost
11 690 Kč 14 590 Kč od 11 690 Kč
Kategorie: LAN (RJ-45) kabely
Záruka: 24 měsíců

Vysoce kvalitní ethernetové kabely jsou klíčem k dosažení vhodného rozhraní při připojování prvotřídních AV komponentů k domácí síti. Ethernetový kabel Blue Heaven je řešením, na které nadšenci digitálního hifi zařízení čekali. Tento převratný kabel umožňuje zařízení Network Attached Storage (NAS) a streamování hudby plně integrovat do hifi systému a zároveň zlepšit jeho zvukový výkon.

Aby Nordost zdokonalil svůj design ethernetových kabelů, použil technologie a metody, které se v průběhu let osvědčily v průmyslu spotřební elektroniky, a upravil je tak, aby vyhovovaly tomuto novému, vysoce specifikovanému trhu. Ethernetový kabel Blue Heaven se skládá z osmi, 24 AWG, polymerem izolovaných měděných vodičů s pevným jádrem, uspořádaných do kroucené dvoulinky. Tyto páry jsou jednotlivě stíněny předtím, než je svazek zabalen do dvou dalších vrstev opleteného stínění. Tento stíněný design kroucené dvoulinky (s/ftp) plně eliminuje přeslechy a zároveň zlepšuje odolnost proti šumu a zachovává integritu datových souborů přenášených na dlouhé vzdálenosti.

Ethernetový kabel Blue Heaven je navržen, vyroben a ukončen v USA. Tento kabel je vybaven továrně zakončenými, stíněnými konektory 8P8C/RJ45, což zajišťuje, že v terénu nevzniknou žádné ztráty. Každý kabel je konstruován s kvalitou výroby, přesností a konzistencí potřebnou k zajištění zaručeného zlepšení oproti standardním, masově vyráběným, nízko přesným ethernetovým kabelům.

Možnost prodloužení kabelu za příplatek 2900Kč/1m.

 

Oficiální stránky výrobce: BLUE HEAVEN ETHERNET CABLE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu