Nordost Heimdall 2 ethernet cable

Ethernetový kabel značky Nordost z řady Heimdall 2 ze série Norse 2.

Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Nordost
19 990 Kč 24 390 Kč od 19 990 Kč
Kategorie: LAN (RJ-45) kabely
Záruka: 24 měsíců

Ethernetový kabel Heimdall 2 umožňuje hifi nadšencům integrovat zařízení NAS (Network Attached Storage) a streamování hudby do jejich hifi systémů a současně zlepšovat kvalitu zvuku. Nordost vyvinul jedinečný design, který umožňuje jeho kabelu překonat průmyslové standardy. Ethernetový kabel Heimdall 2 se skládá z osmi vodičů s polymerovou izolací 23 AWG, uspořádaných do čtyř jednotlivě stíněných kroucených párů, které jsou pak obaleny opleteným, postříbřeným měděným stíněním a zapouzdřeny do polymerové izolace s vysokou hustotou. Tato plně stíněná konstrukce kabelu prakticky eliminuje přeslechy a elektromagnetické rušení (EMI), které vždy postihovaly předchozí síťové kabely.

K dalšímu zvýšení výkonu jejich nového ethernetového kabelu Nordost implementoval mechanické ladění, aby se snížila interní mikrofon a vysokofrekvenční rezonance. Přesný řez každého vodiče také zajišťuje jednotný příchod všech signálů, což výrazně snižuje chyby časování. Výsledný kabel může podporovat frekvence 1000 MHz a přenosové rychlosti až 40 Gbit/s, čímž nabízí mnohem větší šířku pásma, než je potřeba pro typické datové požadavky dneška. Aby byla jeho vynikající konstrukce dokončena, je ethernetový kabel Heimdall 2 zakončen kompletně stíněným a odolným konektorem 8P8C/RJ45 navrženým tak, aby dále odolával EMI a elektrostatickému výboji (ESD).

Ethernetový kabel Heimdall 2 je navržen, vyroben a ukončen v USA. Každý kabel je konstruován s kvalitou výroby, přesností a konzistencí potřebnou k zajištění zaručeného zlepšení oproti standardním, masově vyráběným, nízko přesným ethernetovým kabelům.

Možnost prodloužení kabelů za příplatek 4400Kč/1m.

 

Oficiální stránky výrobce: HEIMDALL 2 ETHERNET CABLE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu