Marantz MODEL 40n

Mistrovské dílo audio architektury

Každý prvek, vytvořený s vášní a mimořádným důrazem na detail, vás přiblíží k hudbě, kterou milujete.

Klíčové vlastnosti

Nejvíce hudebního zvuku z jakéhokoliv zdroje

Úplný způsob analogových a digitálních vstupů plus vestavěný streamování a HDMI, aby poslouchal příjemný a snadný bez ohledu na zdroj.

Stream miliony písní hi-rozlišení
Stream z Spotify, Pandora, přílivu a více nebo si vychutnejte své vlastní knihovny hudebních souborů. Pracuje s Alexou, Google a Siri. 
Celý domov hi-fi
 Vytvořit multiroom hudební zážitek s modelem 40N jako hudební hub vašeho domova.
Vstup HDMI přidává AV připojení
HDMI ARC (Audio Return Channel) přidává do tohoto stereo zesilovače neobvyklou flexibilitu tím, že umožňuje zvuk televizoru prostřednictvím stereo.

 

 

 

 

Multiroom Streaming s vestavěným heosem

Bez námahy se připojit přes Bluetooth, Apple AirPlay 2, nebo přímo z aplikace Heos pro přehrání všech vašich oblíbených ze stovek streamovaných služeb.

Heos Built-in pracuje s:
Alexa Hey Google Apple AirPlay
Spotify Amazon Music Pandora
iHeart Radio SiriusXM Tune in
Deezer Tidal Apple Music

Věř v kvalitu

Vestavěný digitální streamování s vysokým rozlišením

Model 40n je pro ty, jejichž hudební kolekce je nekonečná a online. Připojte se k síti s Wi-Fi nebo Ethernetem. S vestavěným Heos® nebudete potřebovat další vybavení pro streamování vašich oblíbených melodií. Model 40n podporuje Spotify, AirPlay 2, Apple Music, Bluetooth, Příliv, Tunein a další služby-Plus, přehrávání vlastní sbírky přes USB-A vstup nebo na kompatibilní domácí servery.

Marantz hudební phono EQ

Radost z vinylového přehrávání je slyšitelná a hmatová, ale vyžaduje vysoce specializovanou elektroniku pro vysoký výkon. MARANTZ HUSICAL PHONO EQ je zabudován, takže můžete připojit gramofon s mm kazetu přímo na model 40n. Užijete si své oblíbené záznamy a objevte nové, všechny bez břemene dodatečné elektroniky.

Přesné ovládání tónů

Vaše zvukové předvolby na dosah ruky. Upravte basy a výšku tak, aby vyhovovaly vašemu zvuku nebo bypassu pro nejčistší zvuk.

Luxusní vzhled a pocit

Model 40N následuje dlouhou řadu historických marantzových kusů pozoruhodných pro jejich vynikající design. Každý aspekt je považován za prémiové materiály, symetrie, klasický displej okénka a dokonce hladký provoz ovládání hlasitosti. Vaše stereo nemusí vypadat jako laboratorní vybavení. Marantz model 40n baví, že je slyšet, viděl a dotkl se.

Moduly Hyper Dynamic Amplifier

Pro zachování detailu, nuance a podstatu hudby, kterou milujete, Marantz vyvinul HDAM (Hyper Dynamic zesilovače moduly), které jsou lepší v jejich rychlosti a reakci na off-the-shelf moduly nalezené v jiných produktech. Model 40n využívá této jedinečné inovace Marantze, aby zajistil, co posloucháte, je vždy nejvíce muzikálem.

Subwoofer výstup

Deep Bass je viscerální a vzrušující pocit. Když se spolupracuje s stejně vynikajícími reproduktory, model 40n produkuje impozantní basy. Chcete-li více, přidejte subwoofer pomocí vyhrazeného výstupu subwooferu a vytočte v nastavení s nízkou frekvencí Crossover a úroveň pro přesnou integraci s hlavními reproduktory.

Objednat k poslechu

Kontaktovat prodejce

 

Zpět do obchodu