Multibrand

 

Multibrand

Zažijte ty nejrůznější tóny audio světa a ponořte se do dechberoucího obrazu těch nejlepších cinema kousků na trhu. Nechte se hýčkat a porovnávejte to nejlepší, co současný audio & cinema svět nabízí. Přesně takový zážitek a zkušenost Vám zprostředkuje naše Multibrand místnost!

Multibrand

Příběh místnosti

Poslechová místnost obsahuje audio a cinema produkty světoznámých značek jako Devialet, Loewe, Samsung, Sony, Dynaudio, KEF a další. Navržena byla tak, aby kupující mohli komfortně a na jednom místě porovnat výhody jednotlivých produktů a značek. Díky speciálně navrženému sezení od značky Vitra a kvalitnímu servisu se návštěvníci showroomu často cítí jako ve svém vlastním obývacím pokoji. Tato jedinečná zkušenost umožňuje lidem vyzkoušet a porovnat zařízení v prostředí, které částečně simuluje domácí podmínky, což výrazně usnadňuje rozhodování při výběru ideálního produktu pro jejich domov.

Multibrand
 
 

Zastoupení značek

Jak to u nás vypadá?

Ostatní poslechové místnosti

 

Konzultujte

Ozveme se vám zpátky

Potřebujete nazvučit prostor, zeptat se na dotaz ohledně značek, produktů nebo showroomu? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám co nejdříve ozveme zpátky.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu