AVIDHIFI Reference Mono

  • Plně symetrická konstrukce výkonového zesilovače - dva masivní monobloky s precizním chladícím systémem.
Na objednávku - termín upřesníme
Značka: AVIDHIFI
2 609 000 Kč
Kategorie: Monobloky
Záruka: 2 roky

REFERENCE MONO

Výkon 430W/ 8Ω; transformátor s výkonem 2KVA; výkonová rezerva kondenzátorů s kapacitou 600.000μF; vstupy: 1x XLR, 1x RCA; výstupy: 4x robustní reprosvorky; rozměry: 500x650x300mm; hmotnost: 65kg/ ks

Jeho výrazná svalnatá silueta, která je výrazem síly a stylu, vytváří výraznou siluetu, která naznačuje, jaký vzrušující výkon je k dispozici.

Uvnitř se díky bezkonkurenčnímu řemeslnému zpracování a neuvěřitelné pozornosti věnované detailům vytváří zesilovač, který z jakéhokoli reproduktoru udělá hudební bombu.

KLÍČOVÉ FUNKCE

Plně vyvážený provoz
Obří transformátor o výkonu 2000VA
Kapacita zásobníku 600,00uF

HUDEBNÍ ADRENALIN

Obrovské zesilovače mají auru, která přitahuje zvláštní pozornost audiofilů. Reference Mono není výjimkou a je vyvrcholením let pečlivého vývoje.

Plně vyvážený, se zanedbatelným zkreslením a šumem, poskytuje téměř neomezený výkon pro nejnáročnější materiál. Bez námahy podávaný výkon a špičková technologie dohromady vytvářejí superlativní výkon s jediným cílem - vdechnout vašemu životu čistý hudební adrenalin.

CHYTÁNÍ UŠÍ

Úžasně tvarované povrchy zahalují nádherně zrcadlovou nerezovou ocel a vytvářejí precizní exteriér, který si žádá vaši pozornost. Monumentální přední panel zdobí naši nezaměnitelnou ochrannou známku.

Hlasy promítají podmanivou bohatost s váhou a silou, která vás oklame iluzí realismu. Nesmírná síla, vždy disciplinovaná, odhaluje vnitřní detaily a poskytuje skutečně vzrušující pocit, který se stává poutavým pro oči i uši.

Oficiální stránky výrobce: AVIDHIFI REFERENCE MONO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu