Cambridge Audio EDGE M

  • Plně vyvážený od vstupu po výstup - bez šumu a zkreslení.
  • Ručně vybírané komponenty - hodiny poslechu, aby se vybraly jen ty, které znějí nejlépe.
  • Dva toroidní transformátory - obrovské výkonové rezervy pro konzistentní tonalitu.
  • Patentované zesílení Cambridge Audio třídy XA - žádné slyšitelné zkreslení křížením.
  • Dokonalí partneři - spárujte dva modely Edge Ms s modelem Edge NQ a vytvořte si dokonalý systém.
Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: Cambridge Audio
199 990 Kč 99 995 Kč / 1 ks
Kategorie: Monobloky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 47.2 kg
Maximální spotřeba energie: 1000 W
Spotřeba energie v pohotovostním režimu: < 0,5 W
Výstupy: Reproduktory, Loop out
Frekvenční odezva: <3Hz –> 80 kHz +/– 1dB
Trvalý výkon: 2x 200W RMS (8Ω), 2x 350W RMS (4Ω)

Objevte znovu hudbu s Edge

Náš nejdokonalejší monoblokový výkonový zesilovač Edge M nabízí stejnou rytmickou celistvost a hloubku obrazu jako zbytek řady Edge, ale s výkonovou rezervou pro pohon i těch nejnáročnějších reproduktorů.

Síla k dodání

Dvojice monoblokových výkonových zesilovačů Edge M má v záloze výkon, který dokáže pohánět i ty nejnáročnější reproduktory s průrazností a čistotou. Protože je každý zesilovač Edge M plně vyvážený od vstupu až po výstup, je imunní vůči rušivému zkreslení a může vám zprostředkovat hudbu přesně tak, jak ji umělec zamýšlel - nic nepřidávat, nic neubírat - bez ohledu na hlasitost.

Svaly s elegancí

Celý systém Edge jsme vyvinuli tak, že jsme pečlivě vyzkoušeli jednotlivé komponenty a zvolili jen ty, které nás ohromily. Nic jsme nevybírali podle ceny nebo parametrů. Konečným výsledkem je výkonový zesilovač, který oživuje originální nahrávku skutečně velkolepým způsobem.

Další detaily hudby

Byli jsme průkopníky používání toroidních transformátorů v zesilovačích, což vedlo ke zlepšení výkonu. V modelu Edge jsme se posunuli o krok dál a použili jsme dvojité toroidní transformátory s opačnou symetrií. To eliminuje elektromagnetické interference a zároveň nabídne vynikající výkon a zachová konzistentní tonalitu bez ohledu na to, jak hlasitě hraje.

Výkon bez námahy a zkreslení

Použití standardní technologie zesilovače třídy A by nebylo dostatečně účinné pro Edge M. Místo toho jsme k tradiční konstrukci třídy AB přidali předpětí, čímž jsme snížili zkreslení na neslyšitelnou úroveň. Tato unikátní konfigurace také vytváří méně tepla a činí celý systém mnohem efektivnějším.

Dokonalí parťáci

Systémy Edge jsou navrženy tak, aby pracovaly v dokonalé souhře. Zkombinujte pár Edge Ms s naším nejvšestrannějším síťovým přehrávačem s předzesilovačem, Edge NQ, a vytvořte hi-fi systém se zvukem a vzhledem, kterému se nic nevyrovná.

Oficiální stránky výrobce: Cambridge Audio

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Tato britská společnost, založená v roce 1968, dnes patří k předním světovým výrobcům kvalitní HiFi techniky. Milovníci hudby na celém světě vědí, že Cambridge Audio je synonymem pro vynikající poměr kvality vůči ceně.

Bezkonkurenční kvalita jejich zesilovačů a CD přehrávačů přispěla k obrození globálního zájmu o kvalitní stereofonní poslech. Je až neuvěřitelné, jak kvalitní zvuk tyto dostupné přístroje dokáží předvést. Léty ověřený klasický styl, vynikající zvuk a kvalita zpracování dělá z Cambridge Audio komponentů jedinečnou alternativu.

Zpět do obchodu