dCS Network Bridge

Britská highendová značka dCS je považována za průkopníka v oblasti převodu zvuku z digitálních zdrojů signálu na analog. Za cíl si klade nabízet ty nejkvalitnější přístroje, které maximálním způsobem zprostředkují ničím nerušený zážitek z hudby.

Network Bridge je "vstupní řešení" dCS. Jedná se o minimalistický, ale elegantní „interface“ neboli streamer bez převodníku DAC.

Skladem na showroomu
Značka: dCS
139 990 Kč
Kategorie: Multimediální a HDD přehrávače
Záruka: 2 roky
dCS voix
můžete vidět na showroomu

dCS Network Bridge umožňuje streamovat hudbu ze síťového úložiště NAS, USB disků, streamovacích služeb jako jsou Tidal nebo Spotify, přístrojů značky Apple pomocí protokolu Apple Airplay a je kompatibilní s audiofilskou platformou Roon.

Přehrává všechny hlavní bezztrátové formáty včetně DSD. Současně je však i kompatibilní se staršími DAC převodníky, protože je schopen současné hi-rez formáty jako DXD nebo DSD „downsamplovat“ na soubory PCM.

Provedení hliníkového těla stříbrné nebo černé, rozměry 360 x 245 x 67 mm, hmotnost 4,6 kg. Přístroj lze intuitivně ovládat pomocí nové firemní aplikace dCS Mosaic.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Britský výrobce dCS nasazuje už dvě desetiletí absolutně nejvyšší laťku v oblasti vývoje přehrávačů, DAC převodníků a nyní i streamerů. Výrobky dCS představují kombinaci špičkové řemeslné techniky a špičkové technologie, čemuž odpovídá i jejich cena. Pokud se ale do nich rozhodnete investovat, máte možnost zažít ten jedinečný okamžik, kdy se svět zastaví a existuje jen hudba.

 

 

Zpět do obchodu