dCS Network Bridge

Britská highendová značka dCS je považována za průkopníka v oblasti převodu zvuku z digitálních zdrojů signálu na analog. Za cíl si klade nabízet ty nejkvalitnější přístroje, které maximálním způsobem zprostředkují ničím nerušený zážitek z hudby.

Network Bridge je "vstupní řešení" dCS. Jedná se o minimalistický, ale elegantní „interface“ neboli streamer bez převodníku DAC.

Skladem na showroomu
Značka: dCS
139 990 Kč –28 % 99 990 Kč
Kategorie: Multimediální a HDD přehrávače
Záruka: 2 roky
dCS voix
Akce můžete vidět na showroomu Podzimní výprodej
139 990 Kč –28 %

dCS Network Bridge umožňuje streamovat hudbu ze síťového úložiště NAS, USB disků, streamovacích služeb jako jsou Tidal nebo Spotify, přístrojů značky Apple pomocí protokolu Apple Airplay a je kompatibilní s audiofilskou platformou Roon.

Přehrává všechny hlavní bezztrátové formáty včetně DSD. Současně je však i kompatibilní se staršími DAC převodníky, protože je schopen současné hi-rez formáty jako DXD nebo DSD „downsamplovat“ na soubory PCM.

Provedení hliníkového těla stříbrné nebo černé, rozměry 360 x 245 x 67 mm, hmotnost 4,6 kg. Přístroj lze intuitivně ovládat pomocí nové firemní aplikace dCS Mosaic.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Britský výrobce dCS nasazuje už dvě desetiletí absolutně nejvyšší laťku v oblasti vývoje přehrávačů, DAC převodníků a nyní i streamerů. Výrobky dCS představují kombinaci špičkové řemeslné techniky a špičkové technologie, čemuž odpovídá i jejich cena. Pokud se ale do nich rozhodnete investovat, máte možnost zažít ten jedinečný okamžik, kdy se svět zastaví a existuje jen hudba.

 

 

Zpět do obchodu