dCS Rossini Clock

Britská highendová značka dCS je považována za průkopníka v oblasti převodu zvuku z digitálních zdrojů signálu na analog. Za cíl si klade nabízet ty nejkvalitnější přístroje, které maximálním způsobem zprostředkují ničím nerušený zážitek z hudby.

Její druhou nejvyšší modelovou řadou je Rossini. Její součástí jsou i nové digitální hodiny dCS Rossini Master Clock, které umožňují optimalizovat zvuk z trojice digitálních zdrojů.  

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: dCS
226 990 Kč

Digitální hodiny Rossini Master Clock eliminují jitter, což je nestabilita v časování digitálního vzorku, která má za následek chyby v doručování dat do DACu a následný nepřesný převod na analogový signál.

Firma dCS je průkopníkem v používání externích „digitálních hodin“ v segmentu poslechu hudby. Její současné digitální hodiny z řad Rossini a Vivaldi jsou výsledkem dlouhodobého zdokonalování vlastní technologie PLL (Phase-Locked- Loop), která redefinuje standardy přesnosti a kontroly jitteru v při čtení digitálních dat jako zdroje hudby. 

Provedení hliníkového těla Rossini Master Clock je stříbrné nebo černé, rozměry 444 x 435 x 64 mm, hmotnost 8,3 kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Britský výrobce dCS nasazuje už dvě desetiletí absolutně nejvyšší laťku v oblasti vývoje přehrávačů, DAC převodníků a nyní i streamerů. Výrobky dCS představují kombinaci špičkové řemeslné techniky a špičkové technologie, čemuž odpovídá i jejich cena. Pokud se ale do nich rozhodnete investovat, máte možnost zažít ten jedinečný okamžik, kdy se svět zastaví a existuje jen hudba.

 

 

Zpět do obchodu