dCS Vivaldi Master Clock

Britská highendová značka dCS je považována za průkopníka v oblasti převodu zvuku z digitálních zdrojů signálu na analog. Za cíl si klade nabízet ty nejkvalitnější přístroje, které maximálním způsobem zprostředkují ničím nerušený zážitek z hudby.

Vrcholem katalogu je systém Vivaldi, digitální zdroj v maximalistickém pojetí, rozdělený do čtyř samostatných jednotek. Jednou z nich je i generátor hodinového signálu pro dokonalý soulad funkcí všech přístrojů řetězce Vivaldi Master Clock. 

 

 

Skladem na showroomu
Značka: dCS
422 690 Kč
Kategorie: Multimediální a HDD přehrávače
Záruka: 2 roky
dCS Vivaldi Master Clock voix
můžete vidět na showroomu

Digitální hodiny Vivaldi Master Clock jsou vrcholným zařízením značky dCS pro eliminaci nestability časování digitálního vzorku – jitteru – který způsobuje nepřesný převod na analogový signál.

Firma dCS je průkopníkem v používání externích „digitálních hodin“ v segmentu poslechu hudby. Její současné digitální hodiny z řad Rossini a Vivaldi jsou výsledkem dlouhodobého zdokonalování vlastní technologie PLL (Phase-Locked- Loop), která redefinuje standardy přesnosti a kontroly jitteru při čtení digitálních dat jako zdroje hudby. 

Jedná se o generátor referenčního hodinového signálu pro synchronizaci všech zařízení v sestavě. Zapojením digitálních hodin Vivaldi Master Clock do systému dCS se už tak dokonalý zvuk komponentů dCS zpevní a zaostří, detaily zviditelní.

Provedení hliníkového těla stříbrné nebo černé, rozměry 444 x 435 x 126 mm, hmotnost 13,6 kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Britský výrobce dCS nasazuje už dvě desetiletí absolutně nejvyšší laťku v oblasti vývoje přehrávačů, DAC převodníků a nyní i streamerů. Výrobky dCS představují kombinaci špičkové řemeslné techniky a špičkové technologie, čemuž odpovídá i jejich cena. Pokud se ale do nich rozhodnete investovat, máte možnost zažít ten jedinečný okamžik, kdy se svět zastaví a existuje jen hudba.

 

 

Zpět do obchodu