dCS Vivaldi One

Britská highendová značka dCS je považována za průkopníka v oblasti převodu zvuku z digitálních zdrojů signálu na analog. Za cíl si klade nabízet ty nejkvalitnější přístroje, které maximálním způsobem zprostředkují ničím nerušený zážitek z hudby.

Zatímco "standardním" vrcholem firemního katalogu je systém Vivaldi, digitální zdroj v maximalistickém pojetí, rozdělený do čtyř samostatných jednotek, ke 30. výročí svého založení připravila dCS svou zatím vrcholnou kreaci: limitovanou edici digitálního hudebního systému Vivaldi One.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: dCS
9 990 999 Kč

Vivaldi One je ultimátní hudební systém, který zahrnuje CD/SACD přehrávač, hudební streamer a upsamplere, DAC převodník a předzesilovač, tentokrát ovšem v jednom jediném "těle". 

CS a SACD přehrávač využívá upgradeovanou špičkovou mechaniku TEAC Esoteric VRDS Neo a upsampling dat na DXD nebo DSD 64/128.

Nejnovější verze převodníku dCS Ring DAC zahrnuje řadu aktualizací, které přispívají k větší dynamice, snížení jitteru, lepšímu oddělení kanálů a větší realističnosti hudebního projevu.

Hudební streamer ve Vivaldi One a jeho aplikace umožňují přehrávat hudbu ze všech zásadních streamovacích platforem jako jsou Roon, Tidal, Apple Airplay a Spotify v rozlišení až do 24 bitů při 384kS/s a DSD128. Streamovací část přístroje lze intuitivně ovládat pomocí nové firemní aplikace dCS Mosaic.

Díky digitálnímu ovládání výstupní hlasitosti může být i Vivaldi One připojený přímo na výkonový zesilovač, v audiosestavě se tak dokáže "obejít" bez předzesilovače. 

I rozměry a hmotnost má tento mimořádný přístroj mimořádné - činí 444 x 420 x 220 mm a hmotnost 27,4 kg. Standardní provedení hliníkového těla Vivaldi One je stříbrné nebo černé, další možnosti – včetně zlacení – jsou k dispozici za příplatek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Britský výrobce dCS nasazuje už dvě desetiletí absolutně nejvyšší laťku v oblasti vývoje přehrávačů, DAC převodníků a nyní i streamerů. Výrobky dCS představují kombinaci špičkové řemeslné techniky a špičkové technologie, čemuž odpovídá i jejich cena. Pokud se ale do nich rozhodnete investovat, máte možnost zažít ten jedinečný okamžik, kdy se svět zastaví a existuje jen hudba.

 

 

Zpět do obchodu