Zappiti Neo

Multimediální přehrávač a mediální server Neo je prvním modelem nové řady Zappiti, který disponuje nejdokonalejším video kodekem Dolby Vision a HDR10+ s nejnovější procesorem Realtek RTD1619DR!

 

Skladem na showroomu
Značka: Zappiti
21 980 Kč
Kategorie: Multimediální a HDD přehrávače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.9Kg
Analogový výstup: RCA (Line)
Digitální vstupy: USB-A, USB-C, HDMI
Digitální výstupy: HDMI, Koaxiální RCA, Optický
Rozměry: 43 × 8 × 28.5 cm

Dolby Vision a HDR10+

Nejlepší možné obrazové technologie pro neuvěřitelný zážitek z domácího kina

Přehrávače médií Zappiti

Nekompromisní audiovizuální kvalita původního filmu
Zappiti navrhuje a vyrábí pouze profesionální systémy pro správu videa; poskytuje nejvyšší kvalitu, vynikající výkon a nejlepší možnou uživatelskou zkušenost.
Všechny produkty Zappiti jsou navrženy tak, aby našim koncovým zákazníkům poskytovaly pohodlný a intuitivní přístup k celé jejich sbírce filmové knihovny v úžasném rozlišení 4K High-Definition. Vaše filmové soubory jsou dodávány do vašeho soukromého kina s nejvyšší dostupnou kvalitou videa a čistě vysoce věrnými, bezztrátovými reprodukcemi původních filmových zvukových stop. Zappiti Neo kombinuje nejlepší možný výkon s naprosto jedinečným designem pro špičkovou domácí zábavu.

Naše oceňované uživatelské rozhraní Zappiti Video poskytuje nejlepší umělou inteligenci dostupnou na trhu pro uspořádání vaší filmové knihovny. Zappiti Video nabízí pokročilé funkce, které vám umožní vytvářet vlastní kategorie nebo skupiny filmů, procházet při poslechu originálních zvukových stop vašich filmů na pozadí, stahovat titulky, přizpůsobovat domovskou stránku a tlačítka, včetně speciálních horních bannerů, jako jsou režisérské střihy nebo neohodnocené edice. , nebo přidání vlastních osobních obalů filmů, pozadí nebo zvukových stop. Kód rodičovské kontroly navíc chrání vaše děti před obsahem pro dospělé.

Zappiti Neo podporuje většinu digitálních audio a video formátů, včetně nejmodernějších standardů 4K HDR, jako je Dolby Vision a HDR10+, téměř všechny nejnovější formáty video souborů, kompletní nabídky BD/UHD, video kodek HEVC s jednou miliardou barev (10- Bitové barevné kódování), VP-9, 3D video standardy s 3D titulky, zvukové soubory s vysokým rozlišením, jako jsou DSD, FLAC, ALAC a MQA, a nabízí široké pevné šasi, duální výstup HDMI, 4K 60p, Dolby Atmos a DTS: X pro nejlepší možný zážitek z domácího kina.

Dolby Vision

Mimořádně živý obraz inovativní vizuální technologie Dolby Vision® přivádí postavy k životu tmavšími tmavými, jasnějšími světly a pozoruhodným rozsahem barev, který nikde jinde nedostanete.

Vychutnejte si pozoruhodnou paletu barev, ostřejší kontrasty a neuvěřitelný jas, který připomíná pohled spíše z okna než z obrazovky. Toto je HDR, jaké jste ještě nikdy neviděli.

Objevte jemné detaily, které se standardním obrazem jen tak nevidíte, pro zážitek ze sledování bez kompromisů, přesně tak, jak zamýšleli filmaři a tvůrci.

Přehrávač médií Zappiti Neo podporuje přímé přehrávání úplných obrazů disků Blu-ray (BDMV a ISO) s nabídkami v Dolby Vision (MEL a FEL) a také různé formáty souborů včetně MKV, MP4, TS a M2TS. Podporovány jsou všechny oblíbené profily Dolby Vision (P4, P5, P7 MEL a FEL, P8). Rozšířená metadata Dolby Vision se používají a přenášejí do televizoru pro zlepšení kvality obrazu.

Dolby Vision vs10 Zpracování videa

Pokročilý procesor pro zpracování videa Dolby Vision VS10 zajišťuje maximální kvalitu obrazu při přehrávání jakéhokoli typu obsahu (SDR, HDR, Dolby Vision) s jakýmkoli typem výstupního video signálu (SDR, HDR, Dolby Vision), zlepšuje SDR/HDR/Dolby Vision kvalita konverze, minimalizuje efekt "posterizace" ("páskování") díky pokročilejšímu 12bitovému zpracování videa. To přináší výhody i při použití přehrávače médií se staršími televizory, které nepodporují Dolby Vision.

HDR10+

Zappiti Neo je kompatibilní s technologií HDR10+. HDR10+ je nejnovější a nejpokročilejší technologie HDR, která staví na HDR10 a dále zlepšuje zážitek ze sledování. HDR10+ signalizuje nejen dynamický rozsah (poměr světla a tmy) video obsahu na základě jednotlivých scén (nebo dokonce snímek po snímku), ale také poskytuje s minimálními metadaty charakteristiky scény mezi jasným a tmavé, aby bylo možné uchovat důležité detaily. To umožňuje displejům reprodukovat obrazy realističtěji, v souladu se záměrem tvůrce. Zatímco statické HDR, jako je HDR10, využívá statické mapování tónů rovnoměrně po celou dobu trvání obsahu, HDR10+ využívá dynamické mapování tónů k optimalizaci každé scény, individuálně zvyšuje jas a přidává kontrast, aby odpovídalo možnostem displeje.

Ultra HD 4K.

Zappiti Neo je vybaven výstupem HDMI 2.0b, který poskytuje ideální kompatibilitu s nejnovějším UHD 4K video obsahem, jako je HDR. Zappiti MagicPixel převzorkuje vaše video soubory až na UHD (3840x2160) na 4x Full HD! Vysoce kvalitní upgrade výrazně zlepšuje kvalitu obrazu videa.

HDR > SDR

S procesorem VS10 je jakýkoli obsah HDR převeden na tradiční SDR s dokonalým odstupňováním barev. Kromě toho zpracování Zappiti MagicPixel převádí Ultra HD video obsah na extrémně kvalitní 1080p nekomprimované 4:4:4 video pro sledování 4K obsahu na Full HD 1080p displejích. Tento proces zvyšuje rozlišení přibližně o 30 % ve srovnání s Blu-ray na televizoru nebo projektoru 1080p. Díky kombinaci technologií Zappiti MagicPixel v3 a VS10 můžete těžit z výhod obsahu 4K UHD na televizoru nebo projektoru s rozlišením 1080p. Menší komprese. Více barev. Více informací! U některých 4K projektorů poskytuje převod HDR > SDR od Zappiti ještě lepší výsledky než přímé zobrazení HDR spravované vaším projektorem.

Podpora nabídky DVD, Blu-ray a UHD

Zobrazte nabídky DVD, Blu-ray a UHD a získejte přístup k dodatečnému obsahu (režisérské střihy, divadelní verze, bonusy, záložky atd.) Tato funkce je kompatibilní s ISO i BDMV (DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D a 4K UHD). Nebo, pokud nechcete zobrazovat nabídky, můžete film spustit okamžitě bez upoutávek nebo varování. Bezproblémové větvení je také perfektně podporováno pro dokonalé přehrávání bez mezer na edicích s režisérským střihem.

HDD slot

Se svým 3,5" SATA hot-swap rackem dokáže Zappiti Neo interně podporovat až 20 TB dat, což je ekvivalent asi 500 Blu-ray nebo 250 Ultra HD Blu-ray (trochu perfektní) na jednom pevném disku. protože je možné vyměnit pevné disky, nemáte žádné omezení kapacity! Se Zappiti Neo se již nemusíte starat o problémy s úložištěm Zappiti Video může spravovat jednu sbírku pro každý disk nebo jednu sbírku pro všechny vaše disky, jak si přejete.

Pevný disk není součástí dodávky.

hdd-door-neo-blanc.png

Překvapivé GUI

Zappiti Neo obsahuje Zappiti Video — nejlepší zábavní centrum dostupné na trhu s působivým uživatelským rozhraním s filmovými obaly. Zappiti prohledá váš video obsah (filmy a televizní pořady) umístěný na místním disku připojeném k vašemu přehrávači Zappiti nebo na NAS prostřednictvím místní sítě. Zappiti poté shromažďuje přebal a různé informace, jako je obsazení, režisér, datum vydání, hodnocení atd. Posaďte se se svými přáteli nebo rodinou na sedadlo svého domácího kina. Vyberte si film snadno. Vyberte si film snadno. Procházet žánr. Seřaďte filmy podle hodnocení, trvání nebo data vydání. Přečtěte si souhrn. Poté stiskněte PLAY a vychutnejte si film. Po ukončení kreditu počkejte na automatické spuštění další epizody vašeho oblíbeného televizního pořadu.
zappiti-collections-1192x868.jpg Zappiti Video nabízí úžasné GUI a volitelné krásné vzhledy. Zappiti má automatický horní banner (4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray, Blu-ray 3D, DVD atd...) a speciální horní banner pro Final Cut, Director's Cut, Theatrical Cut, Unrated, Disc 1 /2, Bonus, Koncert, Speciální edice atd. Dále obsahuje: režim 2,35:1, zvukové stopy při procházení filmů nebo televizních pořadů, rodičovskou kontrolu a funkce správce pomocí tabletu nebo smartphonu, exkluzivní Zappiti AI pro nejlepší možnou identifikaci filmů, exkluzivní vysoce kvalitní vícejazyčné filmové obaly, využití databáze fanartů, vyhledávačů Zappiti DB a TMDB, filtrování a třídění, automatické přehrávání další epizody televizního pořadu a mnoho dalších exkluzivních funkcí.

Vysoce kvalitní podsvícený RC.

Přehrávač médií Zappiti Neo můžete snadno ovládat pomocí IR dálkového ovladače (součástí příslušenství). Přehrávač můžete ovládat také pomocí bezdrátové myši nebo klávesnice (není součástí dodávky). Zappiti Neo lze navíc ovládat předními značkami univerzálních dálkových ovladačů jako Crestron, ProControl, RTI, Control4, Elan, Savant nebo Logitech Harmony.

Přímý přístup a tlačítka zkratek.


Okamžitě přepínejte z jedné aplikace do druhé (Zappiti nebo Explorer) pomocí tlačítek s přímým přístupem: poměr obrazu, 3D, titulky, zvukové stopy, režim opakování,... Dálkové ovládání Zappiti Neo obsahuje skutečné tlačítko STOP a přímý přístup k přehrávání do 1 min. vpřed / vzad a 10 sec. dopředu Dozadu.

zappiti-pro-4k-hdr-remote-control-zoom-5

Širokopásmový IR senzor


Zappiti Neo je vybaven vysoce citlivým infračerveným senzorem, který pokrývá široký úhel na velkou vzdálenost (60° / 26 stop). Dálkový ovladač je navíc vybaven dvěma IR diodami.

zappiti-pro-4k-hdr-remote-control-animat

IR Extender.

Zappiti Neo je dodáván s IR extenderem. To vám umožní umístit váš Zappiti Neo za zavřená dvířka ve skříni nebo v jiné místnosti a stále je mít možnost ovládat z přední části vašeho televizoru. Dodává se se samolepicí páskou na zadní straně IR budky pro snadnou instalaci na jakýkoli rovný povrch.
ir-extender.jpg

Duální výstup HDMI.

Zappiti Neo má dva výstupy HDMI – jeden hlavní port HDMI Out pro připojení k nejnovějším UHD 4K televizorům, projektorům a A/V přijímačům a další port HDMI Out Audio Only (v1.4) vyhrazený pro zvuk pro připojení ke staršímu A. /V přijímače a pro lepší zvukový výkon. Port HDMI Audio Only nabízí vysoce stabilní a přesné hodiny. Tento design výrazně snižuje chvění a eliminuje chyby časování, což vám umožňuje vychutnat si audio a video obsah se zvýšenou přesností, když pro připojení audio signálu k vašemu A/V přijímači použijete pouze audio výstupní port HDMI. Navíc na video výstupu je audio stream automaticky ztlumen, když je použit výstup HDMI Audio Only, čímž se omezí účinky obrazového šumu na hlavním HDMI výstupu.
dual-hd.jpg

Pozlacené porty.

Zappiti Neo má vysoce kvalitní pozlacené výstupní porty pro HD/4K video a HD digitální zvuk, L/R analogový zvuk a koaxiální pro lepší zvukovou přesnost a detailnější přirozený zvuk, stejně jako méně korozivní efekt v průběhu času. Pozlacené porty Zappiti využívají pokročilé inženýrské metody a materiály nejvyšší kvality ke snížení hluku a rušení a poskytují čistší, přirozený a přesnější zvuk z vašich komponent. Pozlacené materiály jsou také použity pro Wi-Fi a Bluetooth antény a také výstup CVBS.
gold-platted.jpg
logo-23-976-hz.png

Skutečné kino Zappiti.

Filmy v kině se natáčejí rychlostí 24 snímků za sekundu (fps), ale většina souborů videa nebo Blu-ray se nahrává rychlostí 23,976 fps. Dnes má mnoho multimediálních přehrávačů na výstupu video signál s frekvencí 24 000 Hz. Tato konverze však způsobuje problémy se zadrháváním, zejména u videoprojektorů. Technologie Zappiti Real Cinema zachovává původní snímkovou frekvenci souboru, ať už ve 23 976 fps nebo 24 000 fps až do finálního zobrazení, aby si užil stejnou plynulost jako v kině a zachoval původní integritu zobrazovaného díla. Na druhou stranu, díky autoframerate se přehrávač automaticky přepne na správnou výstupní frekvenci v závislosti na snímkové frekvenci souboru, a to: 23,976 Hz, 24 Hz, 50 Hz a 59,94 Hz (60 Hz) v závislosti na typu souboru se hraje.

Synchronizace zvuku/videa. nastavení

Zappiti Neo nabízí novou funkci pro nastavení synchronizace zvuku / videa vpřed a vzad.
Tato funkce na profesionální úrovni je zvláště užitečná při použití externího scaleru.

Integrace.

Produkty Zappiti byly speciálně navrženy pro provoz ve špičkových instalacích a integracích využívajících víceúrovňové bezpečnostní zamykání, IP a IR řídicí kódy pro ProControl, RTI, Control4*, Crestron*, Savant*, Philips Pronto, Elan*, URC* a Logitech Harmony, sada pro montáž do racku Middle Atlantic a dokonce i rozhraní API Zappiti pro špičkové vlastní integrace.
automation-universal-rc.jpg

 

Kapacita úložiště: 32GB vnitřní Pomocí disku až do 20TB

Lokální streamování: Síťové úložiště (UPnP, DLNA)

Podporované audio formáty: FLAC, WAV, ALAC, AIFF, MP3, AAC, MQA, OGG VORBIS, LC-AAC, HE-AAC, APE, DFF, DSF, CUE, ISO

Síťové připojení: Wi-Fi, Ethernet

Vnitřní paměť (GB):

Oficiální stránky výrobce: Zappiti Neo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Pařížská značka Zappiti navrhuje a vyrábí profesionální systémy pro správu a prezentaci videa nabízející nejvyšší kvalitu, vynikající výkon a skvělý uživatelský zážitek. Všechny produkty Zappiti jsou navrženy tak, aby koncovým uživatelům poskytovaly pohodlný a intuitivní přístup k celé jejich filmové knihovně ve vysokém rozlišení a 4K. Zappiti zlepšuje zážitky ze sledování filmů a multimédií v rezidenčních i komerčních prostředích po celém světě a stanovuje tak nový standard pro domácí zábavu. 

Zpět do obchodu