IsoTek EV03 Optimum Power Cable

Prémiový napájecí kabel

Vysoce kvalitní FEP poskytuje velmi nízkou dielektrickou konstantu v širokém frekvenčním rozsahu. Tři vodiče jsou mírně zkrouceny, což napomáhá odrušení RFI a EMI, a poté jsou obklopeny bavlněnou výplní, která dodává vnitřní pevnost a snižuje mikrofony.

Varianta
Možnosti doručení
Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na objednávku - termín upřesníme Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: IsoTek
32 490 Kč 32 490 Kč 32 490 Kč 32 490 Kč 62 490 Kč 62 490 Kč 62 490 Kč 62 490 Kč 25 190 Kč 25 190 Kč 25 190 Kč 25 190 Kč od 25 190 Kč
Kategorie: Napájecí kabely
Záruka: 2 roky

Jádrem kabelu Optimum jsou tři postříbřené měděné vodiče Ohno Continuous Cast (OCC), přičemž každý vodič má čtvercové uspořádání pro těsnější spojení. OCC nabízí výrazně vyšší úroveň čistoty s vynikající elektrickou vodivostí, lepší pružností, odolností proti únavě a korozi.

Vysoce kvalitní FEP poskytuje velmi nízkou dielektrickou konstantu v širokém frekvenčním rozsahu. Tři vodiče jsou mírně rotačně zkrouceny, což napomáhá potlačení RFI a EMI, a poté jsou obklopeny bavlněnou výplní, která dodává vnitřní pevnost a snižuje mikrofony. Celá konstrukce je uzavřena v mylarovém obalu, který poskytuje další dielektrický nárazník, a poté je na ni aplikováno aktivní OFC stínění pro maximální potlačení vysokofrekvenčního rušení. Odolný vnější plášť z PVC poskytuje vysoký stupeň pružnosti a mechanické pevnosti.

KONSTRUKCE: Vodiče jsou v paralelním uspořádání s mírným rotačním zkrutem. Tato zavedená technika zůstává první linií obrany proti RFI a EMI.

A) Vodiče: Měděné vodiče Ohno Continuous Cast o průměru 3,0 m2 s postříbřením nabízejí ve srovnání s tradiční OFC výrazně vyšší úroveň čistoty. Každé vlákno vodiče má inovativní konfiguraci ve tvaru čtverce. Geometrie a metalurgie použitá v této konstrukci nabízí vynikající výkon s mimořádně působivou elektrickou vodivostí.

B) Dielektrikum: Teflonové dielektrikum FEP (izolace) je chemicky inertní a má velmi nízkou dielektrickou konstantu v širokém frekvenčním rozsahu. FEP má velmi vysoký stupeň odolnosti proti vzniku trhlin v důsledku napětí a nízký koeficient tření, což z něj činí výjimečné dielektrikum. FEP je první volbou z hlediska bezpečnosti teplotní i elektrické izolace.

C) Plnivo: Výplň z bavlny byla použita k zajištění vnitřní pevnosti kabelu a snížení mikrofonie. Bavlna má také vynikající dielektrické vlastnosti, nejlepší ze všech pevných materiálů.

D) Omotávka: Před aplikací pružného pláště z PVC je použit obal z mylaru, který zajišťuje konstrukci a poskytuje bariérové stínění. Přídavek Mylaru a bavlny tvoří s PVC nárazník, takže se zachovají výjimečné dielektrické vlastnosti.

E) Stínění: Uzemněné OFC stínění zajišťuje maximální odrušení RFI, čímž zabraňuje působení šumu ve společném módu na živý a nulový vodič.

F) Plášť: PVC se používá jako vnější plášť, který poskytuje vysoký stupeň pružnosti a mechanické pevnosti.

Ukončení: Kabel Optimum je zakončen na zakázku vyrobenými audiofilními konektory IsoTek z pevného OFC s vodiči pozlacenými 24karátovým zlatem. Ty nabízejí nejvyšší kvalitu provedení a jsou méně náchylné k dehtování.

Oficiální stránky výrobce: IsoTek EVO3 Optimum

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

                                       Motto společnosti  „čisté napájení = čistý zvuk“

Zakladatelem společnost IsoTek je Keith Martin, jehož vize sdílí a respektuje i díky stovkám ocenění z celého světa od kritiků i nadšenců audio video techniky. Vize společnosti je ochránit AV komponenty zákazníků ale primárně poskytnout naprosto čistou energii pro maximální možný výkon a životnost domácích audio-video zařízení. Všechny produkty jsou navrženy UK a vyrobeny v Evropě.

Zpět do obchodu