Kharma Exquisite Power Block Cable

Tři nové modelové řady audio kabelů značky Kharma technicky i esteticky odpovídají třem hlavním řadám jejích reproduktorových soustav – Enigma Veyron, Exquisite a Elegance. Cílem je dosažení synergie a maximální možné využití potenciálu highendových reproduktorových soustav a elektroniky Kharma.

 

Skladem na showroomu
Značka: Kharma
189 000 Kč
Kategorie: Napájecí kabely

Kabely modelové řady Exquisite používají hybridní vodiče z čistého stříbra a nano-uhlíku. Mají také stejnou strukturu individuálního uložení vodičů jako všechny ostatní modelové řady kabelů značky Kharma.

Vizuálně se hlásí k estetice linie Exquisite použitím kombinace stříbrně eloxovaného hliníku a zlatých funkčních i zdobných prvků. Namísto opletu jsou však uloženy v obalech z pravé černé kůže, které společně s tím jak jsou vyrobeny přispívají k izolaci před rušením a vibracemi.

Základní délka kabelu k síťové pračce je dva metry. Cena za kus. Každý další půlmetr je za příplatek 21 tisíc korun. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Kharma vyrábí exkluzivní high-end audio výrobky do luxusních interiérů. Nabízí širokou škálu výrobků od reproduktorů, přes elektroniku a kabely až po vlastní designový audio nábytek. Všechny systémy jsou vyvíjeny, sestavovány a testovány v Bredě s maximální péčí vysoce specializovaných specialistů.

Zpět do obchodu