Nordost Heimdall 2 napájecí kabel

Napájecí kabel zakončený koncovkou C15 značky Nordost z řady Heimdall 2 ze série Norse 2 Series.

Možnost prodloužení kabelů za příplatek.

Za příplatek je k dispozici úhlová 90° koncovka do zdi nebo IEC konektor, nízkoprofilový IEC konektor rovný nebo úhlový 90°, IEC-C7.

(při zájmu o příplatkovou službu nás kontaktujte telefonicky nebo na email)

Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Nordost
20 190 Kč 26 890 Kč 33 590 Kč od 20 190 Kč
Kategorie: Napájecí kabely
Záruka: 2 roky

 

Napájecí kabely řady Norse 2 poskytují takovou úroveň výkonu, jaká v dané cenové kategorii dosud nebyla možná. Patentovaná konstrukce Micro Mono-Filament společnosti Nordost vytváří virtuální vzduchové dielektrikum doplněné elegantně navrženým systémem zavěšení. V kombinaci s postříbřenými vodiči OFC s pevným jádrem a izolací FEP v celém rozsahu je výsledkem ideální elektricky a mechanicky řízená konstrukce pro velmi rychlý přenos proudu a napětí s nízkou impedancí.

Komplexní topologie vodičů Micro Mono-Filament je obzvláště účinná při rozptylování mechanické energie přítomné na střídavém vedení, která jinak vstupuje do vaší jemné elektroniky a způsobuje pomalé a rozmazané dynamické reakce. Konzistence konstrukce a materiálů napříč celou řadou Norse 2 znamená, že můžete snadno vytvořit jasně prioritní, nekompromisní kabelové řešení pro celý systém, od zásuvky až po reproduktorové koncovky, přičemž každý článek řetězce je specificky optimalizován pro daný účel a konečně uvolní plný výkonnostní potenciál vašeho zařízení.

Oficiální stránky výrobce: Nordost Heimdall 2

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu