Nordost Tyr 2 napájecí kabel

Napájecí kabel zakončený koncovkou C15 značky Nordost z řady Tyr 2 ze série Norse 2 Series.

Možnost prodloužení kabelů za příplatek.

Za příplatek je k dispozici úhlová 90° koncovka do zdi nebo IEC konektor, nízkoprofilový IEC konektor rovný nebo úhlový 90°, IEC-C19/16Amp, IEC-C7.

Za příplatek Powercon konektor.

(při zájmu o příplatkovou službu nás kontaktujte telefonicky nebo na email)

 
Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Nordost
89 990 Kč 109 390 Kč 128 790 Kč od 89 990 Kč
Kategorie: Napájecí kabely
Záruka: 2 roky

 

Nový napájecí kabel Tyr 2 společnosti Nordost těží z rozsáhlého výzkumu provedeného při vytváření kabelu Valhalla 2, a rozšiřuje tak naši proslulou řadu kabelů Norse 2 do oblasti naší referenční řady. Díky použití patentované technologie Dual Mono-Filament společnosti Nordost, která se nachází také v kabelu Valhalla 2, je napájecí kabel Tyr 2 schopen dosáhnout nejefektivnějšího způsobu izolace v oboru, což tento kabel staví o stupeň výš než jeho bratry Norse a před konkurenci. Tento kabel se skládá ze 7 postříbřených jednožilových 16 AWG OFC vodičů, které eliminují vzájemné působení vláken, horká místa a karbonizaci a zajišťují optimální výkon. Použití těchto vodičů také umožňuje naprostou materiálovou konzistenci s interkonekty a reproduktorovými kabely Norse 2.

Stejně jako napájecí kabely Heimdall 2 a Frey 2 používá napájecí kabel Tyr 2 extrudovanou izolaci FEP, která je lepší než všechny ostatní materiály z hlediska nízkých ztrát signálu a vysoké tepelné účinnosti. Použití FEP v konstrukci Dual Mono-Filament zaručuje efektivnější přenos energie, zatímco nízký odpor kabelu udržuje ztráty výkonu na extrémně nízké úrovni.

A konečně, napájecí kabel Tyr 2 implementuje mechanicky vyladěné délky. Tato technika, používaná v řadách Norse 2, Reference a Supreme Reference společnosti Nordost, snižuje vnitřní mikrofonii a vysokofrekvenční impedanční rezonanci. Výhody lze slyšet na obou koncích stupnice - v samotné působivosti, která přichází s opravdovou přítomností nástroje a výbušnou dynamikou, a v barvě, textuře a intimitě, která oživuje hlas nebo sólový nástroj. Výsledkem je hudebně nejsoudržnější a nejpoutavější výkon, jaký jste kdy ze svého systému a nahrávek slyšeli.

Oficiální stránky výrobce: Nordost Tyr 2

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu