Artcoustic Spitfire 24-12 černá

Na dotaz
Značka: Artcoustic
147 063 Kč
Kategorie: Nástěnné
Záruka: 24 měsíců

Přesný třípásmový monitor Spitfire 24-12, je ideální pro vysoce kvalitní soukromá kina a disponuje technologií Time Aligned Aleksei Array (TAAA). Frekvenční rozsah: 75 Hz (-3 dB) až 40 kHz, Citlivost: 110 dB, Max. zatížitelnost: 130 dB, Hmotnost: 22 kg...

Přesný dvoupásmový monitor

Time Aligned Aleksei Array (TAAA) – je velmi přesné a dobře promyšlené řešení pro vyřešení fázového překrytí vysokofrekvenčního pole. Pečlivým umístěním vysokofrekvenčních měničů do matematického a geometrického vzorce se akusticky nemožné stává skutečností.


Design byl optimalizován způsobem, který umožňuje produktu dosáhnout téměř dokonalého průběhu odezvy, aniž by bylo nutné dělat kompromisy v oblasti špičkových vlastností.


Spitfire 24-12 je referenční model pro domácí kina. Tento model je schopný neuvěřitelné úrovně hlasitosti a dynamiky, má prvotřídní efektivitu světové úrovně a je navržen pro nejmodernější kina.


Všechny produkty jsou vyráběny na zakázku a nelze je vrátit. K objednávkám pod 28.000 Kč bez DPH (pouze za repro bez mřížek) účtujeme manipulační poplatek 2800 Kč bez DPH.

 

Specifikace

  • Frekvenční rozsah: 75 Hz (-3 dB) až 40 kHz
  • Citlivost: 110 dB
  • Maximální akustický tlak: 130 dB
  • Hmotnost: 22 kg
  • Skříňka: Černý Spitfire

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu