KEF T101

Úzké kompaktní satelitní reproduktory.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: KEF
10 980 Kč
Kategorie: Nástěnné
Záruka: 24 měsíců

Nejuniverzálnější reproduktor KEF je hlouboký pouze 3,5 cm a lze jej použít jako surround nebo stereo. Umístit se může téměř kdekoli v místnosti. T101 může být satelit na zeď, stůl nebo na volitelných podlahových stojanech a může se použít i jako středový kanál. Obsahuje nový ultra-low profile bass a středový měnič KEF a nový vysoce výkonný odvětrávaný výškový reproduktor.

 

Oficiální stránky výrobce: T101 Satellite Speakers

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.

Zpět do obchodu