Sonos Sonance In-Wall nástěnný reproduktor

Vychutnejte si skvělý zvuk pro vaší televizi, hudbu a další. To vše díky pasivnímu systému reproduktorů od Sonos. Pomocí Sonos Amp* získáte  bezkonkurenční zážitek včetně vlastního ladění Trueplay™ a nekonečných možností pro multiroom poslech.

Prodáváno jako pár. Pasivní reproduktory vyžadují k produkci zvuku zesilovač.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: SONOS
17 990 Kč
Kategorie: Nástěnné
? Váha: 2.095 kg
Rozměr: 199.9 x 298.7 x 90 mm
Rozměr výřezu: 176mm x 273mm
d5fdacd830fbe8c5bf1ded61e1b92d591d08a42e 1505x1527
můžete vidět na showroomu

Sonos Architectural powered by Amp

Za účelem skvělého zvuku a zážitku see Sonos a Sonance spojily na kolekci pasivních architektonických reproduktorů optimalizovaných pro Sonos Amp.

Pasivní reproduktory vyžadují zesilovač.

Zvuk přizpůsobený vašemu domovu


Přizpůspbte si zvuk vaší místnosti pro nejlepší možný zvuk.Díky zesilovači AMP s technologií Trueplay™, která zohledňuje velikost, konstrukci a uspořádání místnosti, kde jsou umístěny reproduktory, a

Navrženo tak, aby zapadalo..

Speciálně navržené obdélníkové mřížky mohou být natřeny tak,

aby ladily s vašimi stěnami.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Sonos je Americká firma z Kalifornie, založená v roce 2001 čtveřicí John MacFarlane, Craig Shelburne, Tom Cullen, and Trung Mai.

Dnes Sonos známe především jako firmu poskytující zvukový zážitek a hlavně jako průkopníky v bezdrátových reproduktorech pro více místností pod pojmem multiroom. Sonos umožňuje posluchačům bez námahy užít si to, co chtějí, jak chtějí a kde chtějíDíky skvělému zvuku, prvotřídnímu designu a snadno použitelným produktům, které spolu jednoduše spolupracují. 

Sonos spolupracuje s více než 100 partnery jako Tidal, Deezer, Spotify, Amazon Music, Apple Music. A hlasovými asistenty Amazon Alexa, Siri od Apple, nebo Google Asistent. Seznam všech služeb si můžete prohlédnout zde

 

 

¨

Zpět do obchodu