Sonus Faber Olympica Nova Wall

Reprosoustavy Olympica Nova Wall jsou v podstatně nástěnnou verzí modelu Olympica Nova I, se kterým sdílí stejný středobasový i vysokotónový reproduktor.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Sonus Faber
89 990 Kč
Kategorie: Nástěnné
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9 kg
Rozměry: 562 x 309,3 x 234,5 mm

Protože jsou ale tyto reprosoustavy určeny k montáži na stěnu, kde je prioritou malá hloubka, mají jinak koncipovanou ozvučnici a místo basreflexu je zde použit pasivní zářič. Olympica Nova Wall můžete použít nejen pro boční či zadní efektové kanály domácího kina, ale také pro kanály přední.

Stejně jako u ostatních reprosoustav řady Olympica Nova, dominují ozvučnici přírodní materiály typické pro Sonus Faber – dřevo, aluminium a kůže. Na zadní straně ozvučnice je pak speciální držák pro montáž na stěnu, umožňující natáčení reprosoustavy do stran.

Model: Olympica Nova Wall
Koncepce: 2-pásma s pasivním zářičem místo basreflexu
Vysokotónový reproduktor: 1x H28 XTR3 - 28 mm textilní membrána, technologie DAD™. Magnetický systém s neodymiovým nástavcem.
Středobasový reproduktor: 1x M15 XTR2-04 se 150 mm membránou ze směsi celulózové drti, kapoku , kenafu a dalších přírodních vláken a CCAW cívkou.
Dělící frekvence: 2.500 Hz (vyhybka s Paracross topologií)
Frekvenční rozsah: 50 Hz – 35.000 Hz
Citlivost (2.831V/1M): 87 dB SP
Jmenovitá impedance: 4 Ohm
Doporučený výkon zesilovače: 35W – 250W
Maximální dlouhodobé vstupní napětí (IEC-268-5): 20V rms
Rozměry: 562 x 309,3 x 234,5 mm
Hmotnost: 9 kg

 

Oficiální stránky výrobce: Sonus Faber Olympica Nova Wall

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu