Sonus faber Sonetto Wall

Sonus faber Wall je dvoupásmová reprosoustava pro montáž na stěnu, používající místo basreflexu pasivní zářič. Lze tak zachovat výjímečný design a kvalitu Sonus faber řadu sonetto s umístěným na stěně.

Cena ja 1ks.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Sonus Faber
24 990 Kč –16 % 20 990 Kč
Kategorie: Nástěnné
Záruka: 24 měsíců
Typ reproduktorů: Nástěnné
Počet pásem: 2-pásma
Doporučený výkon zesilovače: 30W – 150W
Citlivost: 89 dB
Frekvenční rozsah: 60 Hz – 25.000 Hz
Impedance: 4 Ω
Rozměry reproduktoru: 500 x 291 x 163 mm
Hmotnost reproduktoru: 4,8 Kg
70a2f0392847dc331972c7d3d3673ab9 XL
Akce
24 990 Kč –16 %

Díky své malé hloubce nevyčnívá tato reprosoustava tolik do prostoru a její konzole umožňuje mírné natočení. Sonetto Wall lze použít nejen pro surroundové kanály domácího kina, ale i pro ozvučení všude tam, kde je k dispozici málo místa. Je použit 1x 29mm vysokotónový reproduktor s DKM membránou a technologií DAD, 1x 150mm středobasový reproduktor s membránou ze směsi celulózové dřeně a jiných přírodních vláken a 1x 150mm pasivní zářič.

Oficiální stránky výrobce: Sonetto Wall

Sonus faber Sonetto Wall video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu