HiFiMAN HE 1000

High-end otevřená magnetoplanární sluchátka HIFIMAN HE 1000 Stealth jsou třetí verzí z oblíbené série HE. Už tak vynikající referenční sluchátka byla doplněna o technologii akusticky transparentních magnetů, které umožňují zvukovým vlnám volný průchod strukturou magnetů bez vytváření jakéhokoli rušení. Detaily jsou tak jasnější, středy jemnější a basy masivnější – vše při zachování široké zvukové scény a prezentace.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: HiFiMAN
47 990 Kč
Kategorie: Otevřená sluchátka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.458 kg
Impedance: 32 Ω
Hmotnost: 0.458 kg
Barva: stříbrná, hnědá
Citlivost: 93 dB
Frekvenční odezva: 8 Hz – 65 Hz
Konektory: 2x 3.5 mm Jack
Typ měniče: Magnetoplanární

Speciální nanotech membrána o tloušťce méně než jeden mikron se postará o téměř nulové zkreslení, přičemž si zachovává ultra rychlou odezvu. Patentovaný systém chránící mřížky zajišťuje účinnou ochranu měničů a je dokonale přizpůsoben otevřenému charakteru sluchátek. Svou roli v reprodukci zvuku hrají také mušle, které jsou oválově tvarované, čímž poskytují maximální plochu membrány a zároveň kopírují přirozený tvar ucha. V kombinaci s pohodlnými polstrovanými náušníky a přizpůsobitelným hlavovým můstkem z kůže poskytují komfort i při delším poslechu. Navenek se sluchátka HIFIMAN HE 1000 Stealth prezentují elegantní kovovou konstrukcí, která je kombinována příjemnými přírodními tóny dřevěného lemování mušlí.

  • otevřená magnetoplanární sluchátka prémiové kvality
  • průlomová nanometrová membrána měniče o tloušťce méně než jeden mikron
  • akusticky transparentní magnety – lepší vykreslování prostoru
  • vysoký cit pro detail s neutrální charakteristikou zvuku
  • patentovaná chránící mřížka pro ochranu měniče
  • asymetrické mušle přizpůsobené přirozenému tvaru lidského ucha
  • robustní 3.5 mm konektor umožňující snadnou výměnu kabelů
  • elegantní kovová konstrukce doplněná o dřevěné lemování

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

O značce HiFiMAN

Značka HIFIMAN, která byla založena v roce 2005 dr. Fangem Bianem, je široce uznávána jako jedna z předních značek v oblasti vysoce výkonných sluchátek a přenosných zařízení k přehrávání zvuku. Její pověst významného průkopníka a inovátora se projevuje i tím, že značka získala nadšené přijetí v mainstreamových médiích, jakými jsou časopisy Time, Forbes a Daily Mirror. Výrobní řada značky HIFIMAN zahrnuje hi-fi sluchátka, hudební přehrávače a sluchátkové zesilovače třídy high-end.
Produkty HiFiMAN

HiFiMAN final

Leader v oboru

Značka HIFIMAN má hlavní podíl na vývoji celosvětově nejvyspělejší technologie magnetoplanárních měničů, jakož i prvního přenosného hudebního přehrávače, který skutečně splňuje požadavky na zařazení do kategorie hi-fi a který získal stejně příznivý ohlas u kritiků i u audiofilů. Vynikající pověst značky HIFIMAN dosáhla nových výšin v roce 2015, kdy byla uvedena na trh nová vlaková loď značky v podobě magneto-planárních sluchátek HE1000. Mezi její průkopnické konstrukční prvky patří membrána s nanometrickou tloušťkou, patentovaný systém "Window Shade" a asymetrický magnetický obvod. Navzdory těmto dosaženým úspěchům představuje snaha o hledání stále vyšší kvality zvuku pro značku HIFIMAN nikdy nekončící výzvu, ztělesněnou v aktuálních produktech.

Proč si vybrat HiFiMAN

HiFiMAN final

Kvalitní zvukový výkon

Jedny z nejkvalitnějších sluchátek na trhu.
HiFiMAN final

Vysoká citlivost

Autentický zvukový přednes s minimálním zkreslením.
HiFiMAN final

Kvalitní materiály

Luxusní materiály, precizní provedení i nezaměnitelný design.
HiFiMAN final

Technologická inovace

Špičková high-end sluchátka
 
Zpět do obchodu