HIFIMAN Shangri-La Sr

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: HiFiMAN
499 990 Kč –15 % 424 990 Kč
Kategorie: Otevřená sluchátka
Záruka: 24 měsíců
Frekvenční rozsah: 7Hz - 120kHz
Předpětí: 550 - 650V
Rozměry: 437.8 x 458.9 x 335.8mm
Hmotnost: 374g
HIFIMAN Shangri-La Sr
Akce HIFIMAN Show
499 990 Kč –15 %

Vlajková loď značky HIFIMAN. Elektrostatické sluchátka, které nabízejí mimořádný zážitek z poslechu. Extrémně tenká membrána s tloušťkou méně než 0.001mm, ultraširoká frekvenční odezva od 7Hz do 120kHz, akusticky „neviditelná“ mřížka...

Elektrostatické sluchátka SHANGRI-LA SR, vlajkový model značky HIFIMAN, nabízí mimořádný zážitek z poslechu. Na extrémně tenké membráně, která má tloušťku méně než 0.001mm, je nanesena vrstva nanočástic, díky čemuž je možné dosáhnout velmi vysoké dynamiky a frekvenční odezvy. Ochranné mřížky jsou vyrobeny ze speciální slitiny a tloušťka drátků nepřesahuje 50 mikrometrů, což znamená akustickou „neviditelnost“, a to až do frekvence jednoho milionu Hertzů. Tak jak se na sluchátka prémiové kvality patří, SHANGRI-LA SR jsou vyrobeny ze špičkových materiálů, které nejen vypadají dobře, ale zajišťují i ergonomii a pohodlnost při poslechu.


  • extrémně tenká membrána s tloušťkou méně než 0.001mm
  • ultraširoká frekvenční odezva od 7Hz do 120kHz
  • akustická „neviditelnost“ ochranné mřížky
  • tloušťka drátků mřížky nepřesahuje 50 mikrometrů
  • prémiové materiály zajišťují ergonomii a pohodlnost

 


Elektrostatický systém sluchátek
Ergonomická a lehká konstrukce
Dokonalý poslechový zážitek
Pokročilá technologie
Nanotechnologický měnič
Membrána s tloušťkou submikrometra

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

O značce HiFiMAN

Značka HIFIMAN, která byla založena v roce 2005 dr. Fangem Bianem, je široce uznávána jako jedna z předních značek v oblasti vysoce výkonných sluchátek a přenosných zařízení k přehrávání zvuku. Její pověst významného průkopníka a inovátora se projevuje i tím, že značka získala nadšené přijetí v mainstreamových médiích, jakými jsou časopisy Time, Forbes a Daily Mirror. Výrobní řada značky HIFIMAN zahrnuje hi-fi sluchátka, hudební přehrávače a sluchátkové zesilovače třídy high-end.
Produkty HiFiMAN

HiFiMAN final

Leader v oboru

Značka HIFIMAN má hlavní podíl na vývoji celosvětově nejvyspělejší technologie magnetoplanárních měničů, jakož i prvního přenosného hudebního přehrávače, který skutečně splňuje požadavky na zařazení do kategorie hi-fi a který získal stejně příznivý ohlas u kritiků i u audiofilů. Vynikající pověst značky HIFIMAN dosáhla nových výšin v roce 2015, kdy byla uvedena na trh nová vlaková loď značky v podobě magneto-planárních sluchátek HE1000. Mezi její průkopnické konstrukční prvky patří membrána s nanometrickou tloušťkou, patentovaný systém "Window Shade" a asymetrický magnetický obvod. Navzdory těmto dosaženým úspěchům představuje snaha o hledání stále vyšší kvality zvuku pro značku HIFIMAN nikdy nekončící výzvu, ztělesněnou v aktuálních produktech.

Proč si vybrat HiFiMAN

HiFiMAN final

Kvalitní zvukový výkon

Jedny z nejkvalitnějších sluchátek na trhu.
HiFiMAN final

Vysoká citlivost

Autentický zvukový přednes s minimálním zkreslením.
HiFiMAN final

Kvalitní materiály

Luxusní materiály, precizní provedení i nezaměnitelný design.
HiFiMAN final

Technologická inovace

Špičková high-end sluchátka
 
Zpět do obchodu