HiFiMAN SUNDARA

Technologicky vyšší model značky

Magnetoplanární sluchátka Hifiman Sundara, vycházející technologicky z vyšších modelů této značky. Nabízí výrazně širší frekvenční odezvy, vyšší dynamiku a živější a detailnější zvukové podání.

Skladem
Značka: HiFiMAN
9 790 Kč
Kategorie: Otevřená sluchátka
Záruka: 24 měsíců
Frekvenční rozsah: 6Hz - 75kHz
Impedance: 37 Ω
Citlivost: 94dB
Konektor: 1.5m (3.5mm konektor)
Hmotnost: 372g
audiosanctuary hifiman sundara 1
Vystaveno na showroomu

Stvořena pro dlouhodobý poslech

Nová konstrukce hlavového mostu lépe rozkládá hmotnost sluchátek a umožňuje tak pohodlný dlouhodobý poslech.

 

Vyšší třída

Nově vyvinutá membrána je o 80% tenčí než u řady HE-400, což se příznivě projevuje na výrazně širší frekvenční odezvě, vyšší dynamice a živějším a detailnějším zvukovém podání.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Značka HIFIMAN, která byla založena v roce 2005 dr. Fangem Bianem, je široce uznávána jako jedna z předních značek v oblasti vysoce výkonných sluchátek a přenosných zařízení k přehrávání zvuku. Její pověst významného průkopníka a inovátora se projevuje i tím, že značka získala nadšené přijetí v mainstreamových médiích, jakými jsou časopisy Time, Forbes a Daily Mirror. Výrobní řada značky HIFIMAN zahrnuje hi-fi sluchátka, hudební přehrávače a sluchátkové zesilovače třídy high-end.
Značka HIFIMAN má hlavní podíl na vývoji celosvětově nejvyspělejší technologie magnetoplanárních měničů, jakož i prvního přenosného hudebního přehrávače, který skutečně splňuje požadavky na zařazení do kategorie hi-fi a který získal stejně příznivý ohlas u kritiků i u audiofilů
Vynikající pověst značky HIFIMAN dosáhla nových výšin v roce 2015, kdy byla uvedena na trh nová vlaková loď značky v podobě magneto-planárních sluchátek HE1000. Mezi její průkopnické konstrukční prvky patří membrána s nanometrickou tloušťkou, patentovaný systém "Window Shade" a asymetrický magnetický obvod. Navzdory těmto dosaženým úspěchům představuje snaha o hledání stále vyšší kvality zvuku pro značku HIFIMAN nikdy nekončící výzvu, ztělesněnou v aktuálních produktech.