Sonus Faber Aster

Aster přináší do venkovního prostředí zvuk Natural Sound od společnosti Sonus faber. Aster spojuje elegantní design s jednoduchým nastavením a zvyšuje kvalitu zvuku a atmosféru na terasách, terasách, zahradách a dalších místech.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Sonus Faber
10 990 Kč
Kategorie: Outdoor
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg
Rozměry: V: 15 cm, H: 20 cm, Š: 33 cm

JEDNODUCHÉ NASTAVENÍ

Aster spojuje charakteristický přirozený zvuk Sonus faber s jednoduchým nastavením. Systém hliníkových držáků je intuitivní a funkční. Jednoduchý instalační šroub připevní Aster ke zdi a bajonetový systém zajistí skříň jednoduchým otočením.

UNIKÁTNÍ DESIGN

Štíhlý, organický tvar reproduktoru Aster pomáhá reprodukovat dokonalý zvuk a zároveň se řídí moderním designovým jazykem společnosti Sonus faber. Dva pasivní zářiče na boku zvyšují účinnost a eliminují zkreslení. Celkově bílé a celkově černé varianty se bez problémů kombinují s různorodou designovou estetikou.

INSPIROVÁNO OBLOHOU

Název hvězdy je odvozen od latinského slova "hvězda". "Per aspera ad astra", známé latinské úsloví, znamená "přes útrapy ke hvězdám". Křišťálový zvuk Aster příhodně pozvedne náladu do zvuků pod širým nebem. Díky certifikaci IP65 reproduktory odolávají živlům - od deště až po prach.

INTUITIVNÍ NAKLÁPĚNÍ

Nastavení dráhy zvuku je stejně jednoduché jako naklonění. Pružinový mechanismus uvnitř Aster umožňuje snadné naklonění o 15 stupňů najednou, aniž byste museli nastavovat nějaké šrouby.
TYP REPRODUKTORU
2cestný

TRANSDUCER
Nízké/střední frekvence: 1x5,25 palce
Vysoké frekvence: 1x1 palec

MAXIMÁLNÍ DOPORUČENÝ VÝKON
125 W

FREKVENČNÍ ODEZVA
60 Hz - 32 kHz

CITLIVOST 2,83 VRMS@1M
88,00 dB
JMENOVITÁ IMPEDANCE
6 Ω

KŘÍŽOVÁ FREKVENCE
1,8 kHz

TYP OBALU
Pasivní zářič

ROZMĚRY
150 x 330 x 195 mm (d x š x v)
5,9 x 12,9 x 7,6 palce (d x š x v)
Hloubka (s montážním držákem): 208 mm - 8,1 palce

HMOTNOST
3,1 kg - 6,8 lb
Oficiální stránky výrobce: Sonus Faber Aster

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu