Lemus HOME Remote

JEDNO OVLÁDÁNÍ PRO VŠECHNY

Kompaktní dálkové ovládání pro audio systémy z kolekce Lemus HOME.

Skladem na showroomu
Značka: Lemus
1 490 Kč –67 % 490 Kč
Kategorie: Ovladače
Záruka: 2 roky
lemus lemus home remote black 7252000
Akce
1 490 Kč –67 %

SOUČÁST CHYTRÉ DOMÁCNOSTI

Kolekce Lemus HOME je navržena speciálně pro chytrou domácnost, což znamená, že se očekává, že většinu jejích funkcí budete ovládat prostřednictvím svého mobilního telefonu. A když zapnete televizi, audio systém ze série Lemus HOME se automaticky přepne na příjem zvukového signálu z TV přijímače.

Zatímco TV k systému Lemus HOME připojíte pomocí vstupu HDMI ARC, Lemus nabízí i vstupy pro další analogové zdroje signálu, jako je např. CD přehrávač. V takovém případě doporučujeme použití dálkového ovládání Lemus Remote, které je příplatkovou součástí výbavy kolekce Lemus HOME.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Průkopnický dánský výrobce designově vytříbené a zvukově atraktivní bezdrátové elektroniky. VOIX má v nabídce obě modelové řady z portfolia této mladé, ale ambiciózní značky ze severské Kodaně, kterou založil v roce 2014 designér a podnikatel Rasmus Møller Kastrup s cílem změnit způsob, jakým posloucháme hudbu.

Po čtyřech letech vývoje designu i zvuku Lemus představil svou první kolekci, která úspěšně oslovila jak zájemce o špičkový zvuk a moderní technologie, tak fanoušky kvalitního severského designu a získala řadu designových ocenění a pozitivních recenzí. Díky originálnímu nápadu udělat z ozvučení integrální součást interiéru a spolupráci s dánskými designéry určujícími trendy a předními světovými výrobci se R. M. Kastrupovi podařilo za několik nemnoho let vybudovat oceňovanou mezinárodní lifestyleovou značku. 

Dánský Lemus má v současnosti dvě podznačky – kolekce Lemus HOME zahrnuje originální nábytek s integrovaným audio systémem, který nabízí dokonalý soulad designu, řemeslného zpracování a posledních verzí aktuálních streamovacích technologií, jako jsou Spotify Connect, Google Cast, Apple Airplay 2, Tidal nebo Bluetooth. Kolekci Lemus Lifestyle tvoří široké portfolio špičkově hrajících bezdrátových reproduktorů, rádií a sluchátek v exkluzivním provedení a v nezaměnitelném severském duchu. 

 

  

 

 

Zpět do obchodu