Dan D'Agostino Momentum HD Preamplifier

Pouze Momentum předzesilovač Vám může dodat potřebnou kvalitu zvuku a získat maximální možný výkon z monobloků a stereo zesilovačů této značky. Zajišťuje nejčistší a nejtransparentnější možné ovládání hlasitosti. Stejně jako Momentum zesilovače, předzesilovač používá doplňkovou topologii vyrovnávacího obvodu pro maximální šířku pásma a nízkou hlučnost. Audio obvod je zcela diskrétní, bez operačních zesilovačů. Konstrukce s nulovou zpětnou vazbou zajišťuje největší hudební kvalitu zvuku.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Značka: Dan D´Agostino
1 301 090 Kč
Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 24 měsíců
Vstupní impedance: 1 M Ohms
Rozměry: 17,78 x 20,32 x 40,64 cm
Barevné provedení: Stříbrná, černá
Zdrojové vstupy: 6x XLR
Předzesílené výstupy: 2x XLR
Položka byla vyprodána…

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Špičkový americký malosériový výrobce Dan D´Agostino se během své téměř 40leté kariéry stal průkopníkem a legendou světa zesilovačů, předzesilovačů, CD přehrávačů a procesorů s prostorovým zvukem. Do roku 2009 patřil do firmy Krell, kterou spoluzakládal v roce 1980 a kde 29 let dělal hlavního inženýra, než si založil vlastní společnost nesoucí jeho jméno. 

Na D´Agostinovy zesilovače spoléhají tvůrci nejlepších reproduktorových soustav na světě. Jeho výrobky totiž dosahují vysoce výkonného zesílení a nové úrovně kvality zvuku, jsou ale také kompaktnější, osobitější a šetrné k životnímu prostředí. 

 

Zpět do obchodu