Dan D'Agostino Progression Preamplifier

Předzesilovač ze série Pogression je obohacen o nové funkce, které nejsou zahrnuté v předchozích modelech. Nejpozoruhodnější je, že předzesilovač je vybavený volitelným digitálním modulem. Digitální modul přidává koaxiální, Toslinkovou a USB funkci analogickému základnímu modelu. Plně diferenciální DAC zpracovává signály PCM až do 24 bitů / 384 kHz a DSD signálů až do 4×DSD (11,2 MHz). Tento digitální modul přenáší diskrétní, plně komplementární a vyváženou analogovou signální cestu od vstupu na výstup. Součástí dodávaného dálkového ovladače je nová technologie Bluetooth. Páteřní modul Bluetooth rozšiřuje až pětkrát dosah dálkového ovladače a eliminuje omezení přímého vidění, které jsou součástí IR dálkových ovladačů. Předzesilovač je umístěný na samostatném podvozku, napájecí zdroj využívá rozsáhlé elektrické a magnetické stínění, aby udržoval vyzařované rušení mimo kritické obvody předzesilovače. 

Možno rozšířit o DAC převodník.

Skladem na showroomu
Značka: Dan D´Agostino
863 490 Kč
Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 24 měsíců

Frekvenční rozsah - 0.1 Hz až 1 MHz, -3dB / 20 Hz až 80 kHz, +/-0.5dB, Zkreslení - <0.018% THD + N, 20 Hz až 20 kHz, Poměr signálu vůči šumu - <0.018% THD + N, 20 Hz až 20 kHz, Spotřeba v pohotovostním režimu - <40W, Analogové vstupy - 4 stereo páry vyváženého XLR, 2 stereo dvojice jednokanálových RCA, Digitální vstupy (s nainstalovaným modulem DAC) - 1 USB typ A, 1 optický Toslink, 1 SPDIF koaxiální, Výstupy - 2 stereo páry vyváženého XLR,

http://dandagostino.com/products/progression-preamplifier.php

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Špičkový americký malosériový výrobce Dan D´Agostino se během své téměř 40leté kariéry stal průkopníkem a legendou světa zesilovačů, předzesilovačů, CD přehrávačů a procesorů s prostorovým zvukem. Do roku 2009 patřil do firmy Krell, kterou spoluzakládal v roce 1980 a kde 29 let dělal hlavního inženýra, než si založil vlastní společnost nesoucí jeho jméno. 

Na D´Agostinovy zesilovače spoléhají tvůrci nejlepších reproduktorových soustav na světě. Jeho výrobky totiž dosahují vysoce výkonného zesílení a nové úrovně kvality zvuku, jsou ale také kompaktnější, osobitější a šetrné k životnímu prostředí. 

 

Zpět do obchodu