Parasound NC 200 Int

Integrovaný zesilovač řady New Classic 200 Integrated s vestavěným DAC převodníkem. Zesilovač nabízí 110 Watů pro 8 nebo 4 ohmy, koncový stupeň z dílny PASCAL pracuje ve třídě D. Vestavěný DAC převodník Burr-Brown 192kHz-24 Bit.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Parasound
55 690 Kč
Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 24 měsíců
200 Integrated front black 2
můžete vidět na showroomu

Zesilovač nabízí USB, optický a coaxiální digitální audio vstupy, dále 4 analogové RCA vstupy (z toho 1x phono vstup pro MMa MC přenosky a 1x bypass RCA vstup).
Zadní panel dále nabízí RCA bypass výstupy, dále samostatné RCA výstupy pro 2 subwofery, který doplňuje spínatelný analogový bas filtr umožňující nastavit hladinu 20-140Hz. Subwoofery můžeme spínat i pomocí dálkového ovladače, který umožňuje ovládat svítivost předního displeje, balance a ekvalizaci basů a výšek. Příjemným doplňkem je i možnost uložení oblíbené úrovně hlasitosti přístroje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Americká značka Parasound vyrábí zesilovače a speciální obvody především pro profesionály pracující v oblasti filmu, ale nabízí i produkty pro domácí poslech. Tyto přístroje podle ní dosahují stejných parametrů jako ty, které používají zvukoví technici ve studiích. Její zesilovače a speciální obvody byly využívány firmami Lucasfilm a Pixar pro kontrolu zvuku a na některé speciální zvukové filmové efekty. Vedle této ryze profesionální činnosti má firma i úspěšnou „hifi sekci" s poměrně dlouhou historií. V současné době firma vyrábí přístroje ve čtyřech produktových řadách. 

Zpět do obchodu