Rogue Audio Triton II

Inovovaná verze klasického gramofonového předzesilovače značky Rogue Audio. Zcela nové obvodové řešení pro zlepšení zvuku, dynamiky a snížení hluku na pozadí a zvýšení zisku až na 70 dB, což zajišťuje vynikající performanci i s těmi nejnáročnějšími přenoskami.

Industriální vzhled zesilovačů, předzesilovačů a koncových stupňů Rogue Audio signalizuje jejich bytelnost a spolehlivost. Za těžkotonážními pláty hliníku a plechu se však především ukrývají pečlivá a naddimenzovaná řešení z těch nejlepších dostupných součástek, včetně hřejivě hrajících elektronek, jejichž využití je poznávacím znamením této originální pensylvánské značky. 

Na dotaz
Značka: Rogue Audio
39 990 Kč
Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 3 roky
Typ předzesilovače: Gramofonový

Možnost regulace zátěže a také zisku v rozsahu 40 - 60 dB, průběh RIAA korekce perfektní v toleranci 0,1 dB, pracovní frekvenční rozsah 1 - 100 000 Hz v toleranci +/- 1 dB, celkové harmonické zkreslení nepřekračuje hodnotu 0,1 %. 

Rozměry 51 x 27x 11 cm, hmotnost 6.5 kg. Navrženo a vyrobeno v USA, záruka tři roky.

 

Oficiální stránky výrobce: Rogue Audio Triton II

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Americká firma Rogue Audio patří mezi nemnohé výrobce, oddané ideálu elektronkových přístrojů. Založena byla před téměř 20 lety pensylvánském městě Broadheadsville a veškerá výroba probíhá stále ještě výhradně ručně.

Ty nejnáročnější milovníky hudby potěší v bezvadná věrnost nahrávek reprodukovaných prostřednictvím Rogue Audio zesilovačů.

Rogue zesilovače jsou navrženy tak, aby splňovaly tyto hodnoty:

  • Nadprůměrný zvuk
  • Vysoká kvalita a spolehlivost
  • Vynikající vzhled
  • Velkou hodnotu

Filozofie firmy je jednoduchá – „Nikdy nenavrhneme žádný zesilovač, který bychom si sami nekoupili.“

Zpět do obchodu