PS Audio Stellar Gain Cell DAC

PS Audio Stellar GainCell DAC kombinuje výhody výjimečného analogového předzesilovače, plně vybaveného DAC a sluchátkový zesilovač v jednom.

 

Skvělý poměr cena/výkon nabízející modelová řada Stellar představuje vstup do high-endového světa renomované americké značky PS Audio. 

Skladem
Značka: PS Audio
58 590 Kč –32 % 39 990 Kč
Kategorie: Přehrávače
Záruka: 24 měsíců
Typ zesilovače: Předzesilovač + DAC
Analogové vstupy: 3x RCA, 1x XLR
Digitální vstupy: I2S (PCM 384KHz max, DSD 2x 128 Coax PCM (192KHz max) Optical PCM (96KHz max) USB B PCM 384KHz max, DSD128 (DoP)
S/N (odstup signál/šum): 90dB
Výstupy: analogové XLR, RCA, Sluchátkový, 2x Trigger (3.5mm 5-15VDC)
Frekvenční rozsah: 10Hz – 100KHz
Rozměr předzesilovače: 43 x 30,5 x 7,6 cm
Hmotnost předzesilovače:: 6,1 kg
PS Audio Stellar Gain Cell DAC
Akce Výprodej Poslední kus na showroomu
58 590 Kč –32 %

Analogový předzesilovač je srdcem a duší každého vysoce výkonného audio systému. Jedná se o důležitý komponent v celém systému, kde lze hudební magii vyhrát nebo prohrát. PS Audio již více než 45 let buduje předzesilovače, které ctí hudbu a zachovávají její kouzlo. Stellar Gain Cell DAC není výjimkou. Je vybaven plně symetrickým analogovým obvodem třídy A od vstupu po výstup, spolu s nejmodernějším DAC. Předzesilovač disponuje skvělou jak analogovou tak digitální konektivitou pro připojení externích zdrojů v podobě třemi analogovými RCA, symetrických XLR a digitálním optickým, USB B, I2S a dvěma koaxiálními vstupy.

 

Oficiální stránky výrobce: GainCell DAC

Recenze magazínu Hi-Fi Voice

 

PS Audio Stellar Gain Cell DAC video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

„Hudba. To je všechno co děláme.“ 

Americká značka PS Audio sídlí v tamní Mekce high-endového zvuku - coloradském Boulderu. Svou cestu započala firma začátkem 70. let výrobou kompaktního phono předzesilovače, ale za čtyři dekády snad nemohla učinit větší obrat a dnes je to jeden z nejsnaživějších producentů digitálních technologií. Co se ovšem nezměnilo, to je fakt, že stále jde o rodinnou a na poměry highů-endu nijak obří firmu s nějakými 30 zaměstnanci. 

Přestože záběr výrobního katalogu sahá od kabelů, aktivních regenerátorů napájecí sinusoidy a běžných filtrů (a řešení napájení celkově) až po klasické hi-fi komponenty - předzesilovače, D/A převodníky, diskové přehrávače / streamery, přenoskové předzesilovače až po integrované a koncové zesilovače.