GoldenEar SuperSwivel nástěnný držák pro SuperSat a 3D Array

Pár držáků satelitních reproduktorů GoldenEar SuperSat a soundbarů 3D Array.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: GoldenEar
1 490 Kč
Kategorie: Příslušenství

 

Pár držáků satelitních reproduktorů GoldenEar SuperSat a soundbarů 3D Array


 

SuperSwivel™ je univerzální otočný držák na stěnu určený pro použití s ​​reproduktory GoldenEar z řady SuperSat® a soundbary GoldenEar 3D Array® nebo také s ostatními reproduktory, které mají otvory se závitem 1/4-20. Kloubový držák umožňuje zavěšené reproduktory nasměrovat směrem k poslechovému místu pro optimální vyzařování zvukového pole.

 

Velmi jednoduchá instalace. Každý držák unese až 5,0 kg. (Nepoužívejte jediný držák SuperSwivel pro reproduktory o hmotností větší neý 5 kg).

 

Pro instalaci reproduktorů SuperSat 3, 3C 50 a 60 ve vertikální poloze stačí použít jeden držák SuperSwivel™. U modelů SuperSat 50C a 60C a u soundbarů 3D Array montovaných v horizontální poloze je nutné použít dva držáky SuperSwivel.

 

Cena za pár držáků SuperSwivelTM.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Sandy Gross, zakladatel a duchovní otec značky GoldenEar, se prosadil již v minulosti díky velmi dobře přijatým a hodnoceným produktům jím založené značky Polk Audio nebo zejména v USA podobně úspěšné značky Definitive Technology. Sandy za svou dlouhou kariéru vytvořil nebo pomáhal vytvořit některé z nejlépe znějících a nejlépe hodnocených reprosoustav historie. Aby nemusel brát ohled na přání investorů či spoluzakladatelů a mohl se maximálně věnovat návrhům směrovaných ke zvukovému ideálu, založil v roce 2010 jako poslední počin značku GoldenEar. Nutno říct, že svůj životní ideál - skvělý zvuk za rozumné peníze - vtiskl ze všech tří svých firem nejhlouběji právě do produktů GoldenEar.

Zpět do obchodu