KEF B2 Nástěnný držák pro KEF Q350,Q150 Black

Nástěnný držák pro Q150 a Q350

Nástěnný držák B2 umožňuje snadnou 
montáž regálových reproduktorů řady Q
pro ještě lepší integraci do vašeho domácího prostředí.
Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: KEF
1 249 Kč
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Ozdobte svou zeď zvukem

Nástěnný držák KEF B2 je navržen pro použití s ​​KEF Q Series Q150 a Q350. Robustní držák je přišroubován přímo na zadní stranu reproduktoru, což umožňuje
téměř zapuštěnou montáž na stěnu. Gumová lišta chrání stěnu i reproduktor a zároveň zajišťuje zachování optimální polohy reproduktoru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.

Zpět do obchodu