KEF K-Stream

Kabel na propojení mezi reproduktory

K-Stream je vysoce výkonný mezipásmový kabel, který doplňuje bezdrátové HiFi reproduktory KEF, jako jsou LS50 Wireless II a LS60 Wireless. Tento oceňovaný vysoce výkonný kabel, vytvořený společností Chord Company pro společnost KEF, zajišťuje přenos dat ve vysokém rozlišení mezi primárními a sekundárními reproduktory. Kabel K-Stream je nyní vylepšen na délku 8 metrů, což je o 2 metry více než u předchozí verze, a poskytuje tak větší flexibilitu při umístění reproduktorů.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: KEF
3 990 Kč
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
pdt k stream v2 stn pks 02 2104221300 abbsd 960x.png
Novinka

Vysoce výkonný ethernet Cat 6

K-Stream zajišťuje dokonalý přenos dat mezi primárním a sekundárním reproduktorem díky prémiové specifikaci, která zahrnuje vysokorychlostní bezkyslíkaté vodiče, nízkoztrátovou polyetylenovou izolaci s nízkou hustotou, individuálně stíněné páry vodičů a 24karátové pozlacené signálové kontakty. Jeho konektory RJ45 se navíc mohou pochlubit systémem odlehčení tahu bez komprese, což zvyšuje spolehlivost.

Flexibilita a styl

Kabel K-Stream má nejen vysoké rozlišení a vysoký výkon, ale je také 8 metrů dlouhý, což je více než dvojnásobek kabelu dodávaného s LS50 Wireless II, takže je ideální pro vytvoření širší zvukové scény nebo pro použití v instalacích. Kabel K-Stream je k dispozici ve dvou provedeních: Titanový s mědí a bílý s mědí.

Oficiální stránky výrobce: KEF K-Stream

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.

Zpět do obchodu