KEF P1 Desk Pad

Stojan pro reprosoustavu KEF LSX

Díky stojanu P1 může být reprosoustava LSX postavena na stole, vedle televize nebo na polici. P1 je vyroben z vysoce kvalitního hliníku. Jeho sklon je orientován nahoru, a proto dosahuje soustava LSX excelentních poslechových dojmů. 

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: KEF
3 980 Kč
Kategorie: Příslušenství

Navrženo pro práci i zábavu

KEF LSX se bezpečně připojí ke stojanu P1 přes integrovaný montážní systém, aby byl jeho výkon maximální. Kvalitní materiály a funkce, jako je 10 stupňový sklon, zajišťují plné využití schopností KEF LSX při splynutím se svým prostředím.  

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.

Zpět do obchodu