KEF T Floor Stand

Stojan na podlahu řady T

Na objednávku
Značka: KEF
8 380 Kč
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 24 měsíců
Výška: 870 mm
Šířka: 250 mm

Tento elegantně jednoduchý stojan na podlahu odpovídá satelitům řady T a automaticky upravuje jejich vyvážení tak, aby vyhovovaly různým polohám. Systém Selecta-mount, chytře ukrytý v každém stojanu, vám poskytuje úplnou svobodu umístění a upravuje basový výstup tak, aby vyhovoval zdi, stolu nebo podlaze, aniž by byla ohrožena kvalita zvuku.

 

Oficiální stránky výrobce: T Series Floor Stand

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.