Nordost ECO 3X

Antistatický sprej, který odstraňuje a následně snižuje vznik elektrického statického náboje všech AV systémů, kabelů, nosičů atd.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Nordost
1 490 Kč
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 24 měsíců

Pomalé hromadění statického náboje je zákeřný problém, který podkopává výkon všech audio a AV systémů, zplošťuje perspektivy, matné barvy a brzdí dynamiku. Stejně jako mnoho problémů, které jsou v nedohlednu, pro většinu audio a videofilů je statická také mimo mysl. Všichni víme, že to tam je, ale buď ignorujeme jeho dopad, nebo se prostě vzdáváme toho, že se s tím vypořádáváme jako „příliš obtížné“.

Společnost Nordost si je tohoto problému vědoma již mnoho let, především pokud jde o povrchové účinky statické elektřiny na výkon kabelu. Abychom tomu zabránili, vyvinuli jsme antistatickou úpravu Eco 3X, tekutinu, kterou lze otřít na povrch kabelů, aby se rozptýlil stávající statický náboj a také se zabránilo budoucímu hromadění. Efekty jsou dobře slyšitelné, s dramatickým zvýšením pocitu života a přítomnosti, větší průhledností, širší dynamikou a sytějšími barvami.

Výhody rozptylu statické elektřiny však nejsou omezeny na výkon kabelu. Plasty obecně (laminátové povrchy na policích, akryláty, plastové kužely na pohonných jednotkách) všechny těží z použití Eco 3X. Televizní a počítačové obrazovky poskytují ostřejší rozlišení, lepší sytost barev a větší hloubku. Ale naše oblíbená aplikace je na optických médiích; Disky CD, SACD, DVD a BluRay jsou všechny výrazně vylepšeny aplikací Eco 3X. Toto je jedna z nejjednodušších a také jedna z nejúčinnějších demonstrací, které jsme našli a která skutečně ukazuje, jak nepostradatelný je Eco 3X v jakémkoli vysoce výkonném audio nebo AV systému.

 

Oficiální stránky výrobce: ECO 3X – ANTI STATIC TREATMENT

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu