PS Audio Dectet Power Center

PS Audio Dectet je aktivní lišta pro 10 audio - video komponentů.

(Americká značka PS Audio ve svém portfoliu klade silný důraz na nabídku kvalitní napájecí kabeláže, síťových praček a regenerátorů a dalších napájecích řešení).

 

Jedná se o výprodej bezvadný produkt použitý na showroomu s kosmetickými známkami použití. Záruka 12 měsíců.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Prodej ukončen
Značka: PS Audio
18 890 Kč –47 % 9 990 Kč
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 24 měsíců
Druh filtrace: aktivní
Počet zásuvek: 10
Položka byla vyprodána…
PS Audio Dectet Power Center
Akce můžete vidět na showroomu
18 890 Kč –47 %

Napájejte celý svůj systém pomocí Dectetu, který, chrání čistí a tím vylepšuje zvuk i obraz.

PS Audio Dectet je aktivní třízónové napájecí centrum s deseti zásuvkami, které produkuje čisté neomezené střídavé napájení pro celý špičkový audio nebo video systém. Je navržen tak, aby napájel a plně chránil celý váš systém s vylepšenou dynamikou, zvýšenou harmonickou integritou a otevřenou a prostornou zvukovou scénou. Filtrace je prováděna přes velká jádra s vysokou propustností magnetických zařízení navinutá těžkým měřidlem OFC poskytující jak běžný režim, tak i diferenciální filtrování, které můžete měřit i slyšet. Ochrana je zajištěna mikroprocesorem řízenou přepěťovou, tak i přepěťovou ochranou, která zajišťuje, že vaše zařízení bude plně chráněno.

Provedení: černá, rozměry 39,4 x 16,5 x 5,1 cm

Oficiální stránky výrobce: Dectet AC Power Conditioner

PS Audio Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

„Hudba. To je všechno co děláme.“ 

Americká značka PS Audio sídlí v tamní Mekce high-endového zvuku - coloradském Boulderu. Svou cestu započala firma začátkem 70. let výrobou kompaktního phono předzesilovače, ale za čtyři dekády snad nemohla učinit větší obrat a dnes je to jeden z nejsnaživějších producentů digitálních technologií. Co se ovšem nezměnilo, to je fakt, že stále jde o rodinnou a na poměry highů-endu nijak obří firmu s nějakými 30 zaměstnanci. 

Přestože záběr výrobního katalogu sahá od kabelů, aktivních regenerátorů napájecí sinusoidy a běžných filtrů (a řešení napájení celkově) až po klasické hi-fi komponenty - předzesilovače, D/A převodníky, diskové přehrávače / streamery, přenoskové předzesilovače až po integrované a koncové zesilovače. 

Zpět do obchodu