Audioquest Boxer- kabel k subwooferu

Postříbřený subwooferový kabel se zemnícím vodičem, 1,25 % stříbra, 1 x RCA - 1 x RCA.

Varianta
Možnosti doručení
Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: AudioQuest
5 190 Kč 5 990 Kč 7 490 Kč 9 690 Kč od 5 190 Kč
Kategorie: Pro subwoofer
Záruka: 24 měsíců

   Subwooferový kabel Boxer obsahuje vodiče z mědi s dlouhým zrnem a 1,25 % stříbra. Pevné vodiče eliminují interakce mezi vlákny, chvění a běžné zdroje rušení. Při použití vysokofrekvenčních signálů, které pro svou vysokofrekvenčnost cestují téměř výlučně na povrchu vodiče, jsou pevné postříbřené vodiče perfektní volbou. Protože je povrch tvořen vysoce čistým stříbrem, výkon je velmi blízko výkonu kabelu z čistého stříbra, ale cena takového kabelu se blíží spíše kabelu měděnému.

   Jakýkoliv pevný materiál, který se nachází v blízkosti vodiče, se ve skutečnosti stává součástí nedokonalého obvodu. Izolace kabelů a desky plošných spojů absorbují energii a způsobují ztráty, část této energie je uložena a následně uvolněna ve formě zkreslení. Boxer využívá k izolaci vodičů dutou polyethylenovou izolaci plněnou vzduchem, který neabsorbuje téměř žádnou energii, a polyetylenem, který je nízkoztrátový a příznivý, co se zkreslení týká. Výsledkem je znatelně méně zkreslený zvuk než při použití běžných materiálů.

   Tento kabel má NDS systém, což je kovová vrstva, která stíní a rozptyluje vnější vlivy. Tento systém zabraňuje ovlivnění zvuku tím, že dokonale odstíní rušení, které je přenášeno na uzemnění přístrojů. Elektricky oddělený plášť lépe zachovává integritu negativního vodiče. Tato vlastnost se nazývá dvojitě vyvážená geometrie.

   RCA konektory, které jsou z červené mědi potažené stříbrem, jsou za studena lisované. Díky této konstrukci je možné perfektní studené spojení mezi kabelem a konektorem. Toto spojení bylo umožněno svařováním za studena. To zaručuje lepší připojení a zajišťuje nedotčenou strukturální integritu vodiče. Systém svařování za studena zahrnuje kombinaci vysokého tlaku v bodě spojení a použití stříbrné pasty.

 

Oficiální stránky výrobce: AudioQuest Boxer

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatel a hlavní konstruktér AudioQuestu William E. Low, považuje AudioQuest za společnost, která vyvíjí produkty pro zlepšení domácího zážitku z audia a video zábavy. Ať už jde o kabel k reproduktorům, k audio - video komponentům, HDMI nebo k přenosným digitálním audio zařízením. Tato pestrá nabídka AudioQuest poskytuje již dlouhá léta hodnotu a výkon nadšeném spotřebitelům.

Zpět do obchodu