Audioquest Greyhound - kabel k subwooferu

Subwooferový kabel. 1 x RCA - 1 x RCA. Vodiče s tuhým jádrem s 0,5 % stříbra. Zlacené konektory a NDS systém eliminující rušení

Varianta
Možnosti doručení
Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: AudioQuest
1 890 Kč 2 090 Kč 2 590 Kč 3 390 Kč od 1 890 Kč
Kategorie: Pro subwoofer
Záruka: 24 měsíců

   Subwooferový kabel Greyhound obsahuje pevné vodiče z dlouhých měděných vláken 0,5% stříbra. Tyto vodiče eliminují interakce, které vznikají mezi vlákny, a ostatní běžné zdroje rušení. Při použití vysokofrekvenčních signálů, které pro svou vysokofrekvenčnost cestují téměř výlučně na povrchu vodiče, jsou pevné postříbřené vodiče perfektní volbou. Protože je povrch tvořen vysoce čistým stříbrem, výkon je velmi blízko výkonu kabelu z čistého stříbra, ale cena takového kabelu se blíží spíše kabelu měděnému.

   Každý pevný materiál přiléhající k vodiči je v podstatě součást nedokonalého obvodu. Veškerá izolace drátů a materiály obvodové desky absorbují energii, což způsobuje ztráty. Část této energie je uložena a poté vypuštěna jako rušení. Greyhound využívá k izolaci vodičů pěnovou polyethylenovou izolaci plněnou vzduchem, který neabsorbuje téměř žádnou energii, a polyetylenem, který je nízkoztrátový a příznivý, co se zkreslení týká. Výsledkem je znatelně méně zkreslený zvuk než při použití běžných materiálů.

   Tento kabel má NDS systém, což je kovová vrstva, která stíní a rozptyluje vnější vlivy. Tento systém zabraňuje ovlivnění zvuku tím, že dokonale odstíní rušení, které je přenášeno na uzemnění přístrojů. Dokonalý kruh osmi negativních vodičů kolem jediného silnějšího pozitivního vodiče tvoří kabel s velkým průřezem a velmi nízkým odporem i zkreslením.. Tato vlastnost se nazývá geometrie COAX HYPERLITZ.

   Pozlacené konektory subwooforového kabelu jsou svařované za studena. Toto řešení vyřazuje pájku, které je velice často zdrojem zkreslení. Protože těla konektorů nejsou obráběná, ale lisovaná, může se pro výrobu vybrat kov s malými sklony ke zkreslení signálu místo kovu, který je snadno opracovatelný.

 

Oficiální stránky výrobce: AudioQuest Greyhound

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatel a hlavní konstruktér AudioQuestu William E. Low, považuje AudioQuest za společnost, která vyvíjí produkty pro zlepšení domácího zážitku z audia a video zábavy. Ať už jde o kabel k reproduktorům, k audio - video komponentům, HDMI nebo k přenosným digitálním audio zařízením. Tato pestrá nabídka AudioQuest poskytuje již dlouhá léta hodnotu a výkon nadšeném spotřebitelům.

Zpět do obchodu