Audioquest Husky 1 x RCA - 1 x RCA- kabel k subwooferu

High-endový subwooferový kabel se zemnícím vodičem, 5 % postříbření. 1 x RCA - 1 x RCA

Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: AudioQuest
11 490 Kč 13 490 Kč 19 490 Kč od 11 490 Kč
Kategorie: Pro subwoofer
Záruka: 24 měsíců

   Subwooferový kabel Husky obsahuje pevné měděné vodiče s dlouhým zrnem a 5% stříbra. Pevné vodiče eliminují interakce mezi vlákny, chvění a běžné zdroje rušení. Při použití vysokofrekvenčních signálů, které pro svou vysokofrekvenčnost cestují téměř výlučně na povrchu vodiče, jsou pevné postříbřené vodiče perfektní volbou. Protože je povrch tvořen vysoce čistým stříbrem, výkon je velmi blízko výkonu kabelu z čistého stříbra, ale cena takového kabelu se blíží spíše kabelu měděnému.

   Jakýkoliv pevný materiál, který se nachází v blízkosti vodiče, se ve skutečnosti stává součástí nedokonalého obvodu. Izolace kabelů a desky plošných spojů absorbují energii a způsobují ztráty, část této energie je uložena a následně uvolněna ve formě zkreslení. Husky využívá k izolaci vodičů dutou polyethylenovou izolaci plněnou vzduchem, který neabsorbuje téměř žádnou energii, a polyetylenem, který je nízkoztrátový a příznivý, co se zkreslení týká. Výsledkem je znatelně méně zkreslený zvuk než při použití běžných materiálů.

   Tento kabel obsahuje DBS a NDS systémy. DBS systém je aktivní systém na polarizaci dielektrika. Izolace zpomaluje signál uvnitř vodiče a systém DBS vytváří silné elektrostatické pole, které "sytí" a polarizuje (organizuje) molekuly izolace. Tím je minimalizováno ukládání energie v izolaci a jsou eliminována četná nelineární zpoždění, která se zde vyskytují. Zvuk má poté překvapivě čisté pozadí, vyniknou detaily a také dynamický kontrast. Baterie vydrží roky, zkušební tlačítko a zabudovaná LED indikace umožňují jejich občasnou kontrolu. NDS systém dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů a tak zabrání nechtěnému ovlivnění zvuku.

   Tři vodiče ve "trojitém vyvážení" kabelu Husky zajistí, že budou kladné i záporné signály mít stejné vysoce vodivé cesty a minimální zkreslení ať už bude kabel zakončen RCA nebo XLR konektory. Tato vlastnost se nazývá trojitě vyvážená geometrie.

   RCA konektory, které jsou z červené mědi potažené stříbrem, jsou za studena lisované. Díky této konstrukci je možné perfektní studené spojení mezi kabelem a konektorem. Toto spojení bylo umožněno svařováním za studena. To zaručuje lepší připojení a zajišťuje nedotčenou strukturální integritu vodiče. Systém svařování za studena zahrnuje kombinaci vysokého tlaku v bodě spojení a použití stříbrné pasty.

 

Oficiální stránky výrobce: AudioQuest Husky

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatel a hlavní konstruktér AudioQuestu William E. Low, považuje AudioQuest za společnost, která vyvíjí produkty pro zlepšení domácího zážitku z audia a video zábavy. Ať už jde o kabel k reproduktorům, k audio - video komponentům, HDMI nebo k přenosným digitálním audio zařízením. Tato pestrá nabídka AudioQuest poskytuje již dlouhá léta hodnotu a výkon nadšeném spotřebitelům.

Zpět do obchodu