Nordost Blue Heaven Y to Y subwoofer cable - XLR

Kabel pro subwoofer značky Nordost s konfigurací Y to Y s konektory XLR.

Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Nordost
12 890 Kč 15 290 Kč od 12 890 Kč
Kategorie: Pro subwoofer
Záruka: 24 měsíců

Blue Heaven Subwoofer Cable umožňuje hifi nadšencům kompletně integrovat své subwoofery s jejich reproduktory a vytvořit tak skutečně všestranný zážitek, který zvýrazní i ty nejnižší frekvenční rozšíření spektra. Kabel pro subwoofer Blue Heaven se skládá ze čtyř, 22 AWG, pevného jádra, postříbřených, 99,9999% OFC signálových vodičů a využívá inovativní přesný proces vytlačování FEP. Vodiče jsou pak pokryty opleteným stíněním, které řeší jakékoli EMI a RFI. Kabel pro subwoofer Blue Heaven vám umožní integrovat nízké frekvence při zachování přesnosti a rychlosti nezbytné pro dobře zaoblený, plynulý a všeobjímající zvuk.

Možné konfigurace:

  • Straight: standardní připojení při použití mono nastavení pro vstup LFE subwooferu – zakončené jedním konektorem na každém konci.
  • Y: potřebné při připojení vašeho mono LFE k oběma kanálovým vstupům na vašem subwooferu – zakončené jedním konektorem na straně procesoru a dvěma konektory na straně subwooferu.
  • Y na Y: potřebné v čistě dvoukanálovém nastavení – zakončené dvěma konektory na konci předzesilovače a dvěma konektory na konci subwooferu.

Možnost prodloužení kabelu za příplatek 2400Kč/1m.

 

Oficiální stránky výrobce: BLUE HEAVEN SUBWOOFER CABLE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu