KEF KASA500 zesilovač

DSP kontrolovaný zesilovač pro subwoofer s optimálním nastavením.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: KEF
29 990 Kč
Kategorie: Pro subwoofery
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 4 kg

KASA500 je výkonný duální 250WPC zesilovač třídy D. Tento systémový zesilovač řízený DSP je optimalizován tak, aby poskytoval bouřlivé basy ze subwooferů KEF Ci. Se vstupy na úrovni linky i reproduktoru a konfigurovatelným průchodem DSP s volitelnými filtry pro vysoký průchod - KASA500 je všestranný a lze jej nasadit v neomezených systémových konfiguracích.

 

Oficiální stránky výrobce: KASA500

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.

Zpět do obchodu