Bowers & Wilkins 606 S3

Stojanový reproduktor 606 S3 představuje ideální kombinaci velikosti a výkonu. Kombinuje náš zcela nový výškový reproduktor Titanium Dome™ s výkonnou přesností a transparentností naší uznávané basové/střední membrány Continuum™.

Skladem na showroomu Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Bowers & Wilkins
21 990 Kč
Kategorie: Regálové
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4,7 kg

Vylepšená ikona

Nový model 606 S3 přebírá oceňovaný vzorec modelu 606 a dále jej rozvíjí. Díky doplnění membrány Continuum a výškového reproduktoru Titanium Dome o vylepšené reproduktorové terminály a jemně modernizovaný design je nyní 606 ještě atraktivnější pro ještě více milovníků hudby.

Vrstvené, krásné detaily


Nový model 606 S3 představuje náš zcela nový výškový reproduktor s titanovou kopulkou, který kombinuje výjimečné rozlišení a pronikavost s plynulou a vytříbenou reprodukcí vysokých frekvencí. Výsledek? Přesný a pohlcující vhled do vaší oblíbené hudby.

Skutečně úžasný zvuk


606 S3 představuje naši novou a ještě akusticky transparentnější mřížku výškového reproduktoru, která byla poprvé vyvinuta pro naše uznávané modely Signature. Spolu s novým výškovým reproduktorem Titanium Dome je rozlišení a realismus výjimečný.

Přesnost a transparentnost


Díky své kompozitní konstrukci se kužel Continuum vyhýbá náhlým změnám chování, které mohou zhoršit výkon konvenční pohonné jednotky. S reproduktorem 606 S3 zažijete otevřenější a neutrálnější výkon, který přenáší hlasy a nástroje s přesností a transparentností.

Modernizované svorky reproduktorů


Reproduktorové terminály nového modelu 606 S3, které jsou odvozeny od reproduktorových terminálů nedávno představených v naší řadě 700, mají vylepšené uspořádání a čistší cestu signálu mezi zesilovačem a reproduktory.

Oficiální stránky výrobce: Bowers & Wilkins 606 S3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bowers & Wilkins

Dnes již legendární značka anglických reproduktorů, jejiž počátky sahají do 60 let vznikla v malém městečku na jihu Anglie je synonymen inovac, poctivého zpracování a hlavně výtečného zvuku.

 

Zpět do obchodu