Dynaudio Confidence 20

Nemyslíme si, že by velikost reproduktoru měla rozhodovat o tom, jak dobře bude znít... proto to nedovolujeme.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Dynaudio
274 990 Kč 275 000 Kč 274 990 Kč 274 990 Kč od 274 990 Kč
Kategorie: Regálové
Záruka: 2 roky
Dynaudio Confidence 20
Novinka Dynaudio Days Zdarma Voucher na vinyl v hodnotě 5000,-

Confidence 20


Nemyslíme si, že by velikost reproduktoru měla rozhodovat o tom, jak dobře bude znít... a proto to nedovolujeme.

Kompaktní model Confidence 20 přebírá výkon, vášeň a sílu větších reproduktorů této řady a umisťuje je na stojan.

Roky jsme se zabývali tím, jak vylepšit předchozí řadu reproduktorů Confidence. A po téměř nesčetných hodinách strávených v konstrukčních laboratořích, našem nejmodernějším měřicím zařízení Jupiter, modelovacích a simulačních soupravách - a samozřejmě v poslechových místnostech - se nám to podařilo.

Špičkový vývoj


Stejně jako ostatní modely řady je i Confidence 20 vybaven 28mm výškovým reproduktorem Esotar3 s měkkou kopulí a vylepšeným 18cm basovým reproduktorem NeoTec MSP a inovativním basovým portem s výstupem dolů.

Jeho měniče se vyznačují špičkovým vývojem v oblasti technologie proudění vzduchu (včetně mnohem větší zadní komory a optimalizovaného odvětrávání ve výškovém reproduktoru a rezonanční stabilizace vnitřní kopulky Hexis), tloušťky membrány odvozené ze simulací, super výkonných neodymových magnetů a přední stěny Compex.

28mm výškový reproduktor Esotar3 s měkkou kopulkou využívá více než 40 let zkušeností společnosti Dynaudio a spoustu poznatků z oceňované jednotky Esotar Forty - a to vše přetavuje v nejlepší výškový reproduktor, jaký jsme kdy vytvořili. Výkonný systém neodymových magnetů, inovace ve směrování proudění vzduchu, rezonanční vnitřní kopulka Hexis... to vše dohromady zvyšuje detaily, čistotu a citlivost.

18cm nízkofrekvenční reproduktor NeoTec MSP má pod kapotou také neodym a v přední části kmitací cívky jsou použita skleněná vlákna pro optimální tuhost. Samotná kmitací cívka je hliníková, což nám umožňuje využít ideální hmotnost (nebo lehkost, záleží na úhlu pohledu) pro silné a kontrolované basy i kultivované středy. A celý motor wooferu byl navržen tak, aby využíval proudění vzduchu pomocí inovativního ventilačního systému, který byl opracován přímo do magnetu. (O něčem takovém se můžete dozvědět více v naší šestidílné sérii podcastů o modelu Confidence).

Hádáme, že vás zajímá, jak zní... a odpověď zní jednoduše: "jako váš oblíbený umělec". Nic víc, nic míň.

Oficiální stránky výrobce: Dynaudio Confidence 20

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu