Dynaudio Focus 10

 • Kompletní bezdrátový hi-fi systém pro malé až středně velké místnosti s autentickým Dynaudio zvukem a nejmodernější bezdrátovou konektivitou.
 • Focus 10 jsou aktivní regálové reprosoustavy se 140 mm středobasovým a 28 mm výškovým měničem...
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Dynaudio
124 990 Kč
Kategorie: Regálové
Záruka: 24 měsíců

Focus 10

Kompletní bezdrátový hi-fi systém pro malé až středně velké místnosti s autentickým Dynaudio zvukem a nejmodernější bezdrátovou konektivitou v elegantním a stylovém těle. Focus 10 jsou aktivní regálové reprosoustavy se 140 mm středobasovým a 28 mm výškovým měničem, oba poháněné vlastním zesilovačem o celkovém výkonu až 390 W. V kombinaci se sofistikovaným DSP procesorem a možností kalibrace zvuku Dirac Live rozezvučí tyto na první pohled nevinné reproduktory jakýkoli prostor detailním a úderným zvukem.

 • aktivní regálové reproduktory
 • 140 mm středobasový a 28 mm výškový měnič
 • každý měnič poháněný vlastním digitálním zesilovačem
 • celkový výkon jednoho reproduktoru až 390 W (280 W + 110 W)
 • sofistikovaný DSP procesor s možností kalibrace zvuku Dirac Live
 • digitální i analogová konektivita včetně výstupu pro subwoofer
 • bezdrátová konektivita pomocí Wi-Fi a Bluetooth
 • podpora Spotify Connect, TIDAL Connect, Apple AirPlay 2,
  Google Chromecast, QPlay, UPnP, Netradio
 • reproduktory lze navzájem propojit kabelem (24 bit / 192 kHz)
  nebo používat bezdrátově (24 bit / 96 kHz)

Přehrají doslova cokoliv

Focus 10 jsou nabité moderními technologiemi streamování, ale také bohatou nabídkou fyzických portů. Díky funkcím jako Spotify Connect, Tidal Connect, Apple AirPlay 2, Google Chromecast, Roon, Bluetooth a UPnP si pustíte jakoukoli skladbu jaká byla kdy nahrána, vše z pohodlí vašeho chytrého telefonu, tabletu nebo počítače. Pokud by i to bylo málo, s pomocí digitálních a analogových vstupů přidáte jakékoli zařízení schopné přehrávání zvuku, včetně vašeho stávajícího CD přehrávače, gramofonu, ale také TV nebo počítače. Vše v magnificentním rozlišení až 24 bit/192 kHz.

Přizpůsobí se vašemu prostoru

Reproduktory série Dynaudio Focus jsou prvními aktivními reproduktory na světě se zabudovanou korekcí akustiky Dirac Live. Jedná se o nejpokročilejší software pro kalibraci zvuku, který pomůže vašim reproduktorům Focus dosáhnout plného potenciálu v jakékoli poslechové místnosti. Pomocí volitelného upgradu umíte zkorigovat jakékoli nedokonalosti vaší místnosti pro ještě lepší čistotu zvuku, pevnější bas a přesnější vykreslování prostoru.

+ Studiová úroveň zvuku

Zesilovače reproduktorů Focus jsou založeny na stejných technologiích, jaké byly využity v oceňované řadě profesionálních monitorů Dynaudio Core. Zvuk si tak budete moci vychutnat ve studiové kvalitě, přesně tak, jak jej slyšel i producent.

+ Měniče Dynaudio

Počínaje legendárním výškovým měničem Cerotar s vnitřní kupolí Hexis, až po výkonný středobasový měnič Esotec+ s charakteristickou hliníkovou cívkou pro svižnou kontrolu a údernou dynamiku. Focus 10 se díky osvědčeným technologiím Dynaudio neztratí ani v konkurenci prémiových high-end reproduktorů.

Jednoduchá konektivita

Do Focus 10 můžete bezproblémově streamovat miliony skladeb v hi-fi kvalitě pomocí řady podporovaných služeb včetně Spotify Connect, Tidal Connect, Apple AirPlay 2, Google Chromecast a Roon. Pro náročnější uživatele je zde také množství digitálních a analogových portů.

+ Dánský design

Čistý, elegantní a moderní. Série Focus byla navržena tak, abyste kvůli reproduktorům nemuseli předělávat interiér, ale aby se reproduktor přizpůsobil vašim potřebám. Kompaktní skříňky dostupné ve čtyřech prémiových povrchových úpravách zapadnou opravdu do jakékoli místnosti.

Oficiální stránky výrobce: Dynaudio Focus 10

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu