Fyne Audio F301i

Reproduktory značky Fyne Audio.

Fyne Audio F 301i je 2 - pásmový kompaktní regálový reproduktor nabízející výjimečnou všestrannost a špičkový výkon ve své třídě.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Fyne Audio
4 690 Kč –23 % 3 590 Kč
Kategorie: Regálové
Záruka: 2 roky
Snímek obrazovky 2023 08 15 v 11.51.51
Akce
4 690 Kč –23 %
Nová řada 301i vylepšená o výškový měnič z titanové směsi a modernizovanou výhybkou vyniká skvělou dynamikou a přirozenými jemnými výšky. F301i je založený na svém oceňovaném a uznávaném předchůdci nyní těží z ještě více doladěné a vylepšené výhybky. Při stereo konfiguraci je F301i schopna poskytovat dynamické basy a jasně zřetelné vokály, která jsou vidět u dražších provedení. Tyto regálové reproduktory poslouží také jako skvělé efektové reproduktory v náročnějších multikanálových sestavách.
Oficiální stránky výrobce: Fyne Audio F301i

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Ikdyž Fyne Audio ze Skotska je nová značka, během pár let si na trhu dobyla obrovské renomé v podobě mnoho ocenění světových kritiků s pozitivními ohlasy zákazníků snad i díky obrovským zkušenostem z minulých let. Jádro vývojářského týmu tvoří nemalý počet zaměstnanců ze světoznámého výrobce reproduktorů Tannoy v jehož čele stojí Dr.Paul Mills odpovědný za vývoj produktů této značky s více než 30 lety. Právě tento muž nosil mnoho let v hlavě nápady jak posunout zvukové kvality reproduktorů o kus dále, tyto pokrokové technologie naleznete právě v reproduktorech Fyne Audio.

Zpět do obchodu