FYNE Audio F500

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Fyne Audio
11 990 Kč 11 990 Kč 10 990 Kč 10 990 Kč od 10 990 Kč
Kategorie: Regálové
Záruka: 24 měsíců
F500 Piano Gloss Black Front Goff bookshelf
můžete vidět na showroomu

Kabinet reproduktoru je konstruován z kvalitního MDF materiálu pokrytý pravou dýhou nebo klavírním lakem. Jako větší modely z řady F500 disponuje reproduktor firemním systémem BassTrax pro rozptýlení basů do celé místnosti, reproduktory se tedy nemusíte bát umístit blíže ke zdi. Reproduktor se hodí nejen pro perfektní stereo poslech ale i jako součást špičkového domácího kina. 

Recenze magazínu Hifi-Voice

Oficiální stránky výrobce: Fyne Audio F500

Fyne Audio F502 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Ikdyž Fyne Audio ze Skotska je nová značka, během pár let si na trhu dobyla obrovské renomé v podobě mnoho ocenění světových kritiků s pozitivními ohlasy zákazníků snad i díky obrovským zkušenostem z minulých let. Jádro vývojářského týmu tvoří nemalý počet zaměstnanců ze světoznámého výrobce reproduktorů Tannoy v jehož čele stojí Dr.Paul Mills odpovědný za vývoj produktů této značky s více než 30 lety. Právě tento muž nosil mnoho let v hlavě nápady jak posunout zvukové kvality reproduktorů o kus dále, tyto pokrokové technologie naleznete právě v reproduktorech Fyne Audio.

Zpět do obchodu