GoldenEar Aon 2

Regálové reprosoustavy americké značky GoldenEar, které byly vyvinuty jako monitory pro profesionální použití ve studiích. Ačkoliv nedisponují mohutnými aktivními basy jako řada Triton, přes svou kompaktnost nabízí velmi uspokojivý poslechový zážitek. 

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Na objednávku
27 990 Kč
Kategorie: Regálové
Záruka: 24 měsíců
Položka byla vyprodána…

Mimořádně kompaktní 30,5 cm vysoké reproduktory. Cílem návrhu bylo vytvořit reproduktory, které by dosáhly přesné zvukové reprodukce s vysokým rozlišením, srovnatelné s oceněnými reproduktory Triton Two.

Frekvenční rozsah 42 Hz - 35 kHz, impedance 8 ohmů. Rozměry 203 x 254 x 305 mm, váha 5,5 kg/ks.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatelé americké společnosti GoldenEar Technology a jejich technický tým mají doslova stovky let zkušeností a vytvořili nebo pomohli vytvořit některé z těch nejlépe znějících a nejprodávanějších reproduktorových soustav na světě. 

Sandy Gross je jeden ze zakladatelů značek Polk Audio a Definitive Technology. Tedy zejména ve Státech nesmírně populárních brandů, oscilujících kolem dostupných, ale zajímavých produktů. 

Reproduktorové soustavy GoldenEar jsou známé svou zvukovou kvalitou a výkonem. Jejich zvuk je konzistentní napříč celým portfoliem bez ohledu na cenu. Méně peněz v tomto případě neznamená nižší kvalitu. Ve společnosti GoldenEar Technology vynakládají stejný druh péče, odborných znalostí a zkušeností do každé reproduktorové soustavy, kterou vytvoří. 

Zpět do obchodu